Тренінг-семінар із «Фінансової грамотності» на Херсонщині

За організаційної підтримки Інституту модернізації змісту освіти та МОН України співробітники ДВНЗ «Університет банківської справи» продовжують проведення регіональних тренінг-семінарів для учителів, які вивчають із учнями курс «Фінансова грамотність». Цього разу  обласний науково-практичний семінар «Фінансова грамотність як основа формування фінансових компетентностей учнів» за участю фахівців Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся на Херсонщині. До участі в ньому долучились учителі економіки та фінансової грамотності Білозерського, Великолепетиського, Великоолександрівського, Горностаївського, Олешківського, Скадовського районів, міст Нової Каховки та Херсона. Приймала гостей Херсонська академія неперервної освіти.

«Під час тренінгу, який провели харківські науковці Тимур Малофеєв та Наталія Ізюмцева, були розглянуті інноваційні ключі навчання фінансової грамотності на основі компетентісного підходу. Заняття проходило у формі фінансової гри «Ключ до багатства». Освітяни отримали чимало корисних порад, як використовувати фінансові знання в реальному житті для досягнення матеріального достатку»,- розповіла про перебіг заходу Наталя Забуга, завідувач сектору ІМЗО.

Зоя Філончук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних та технологічних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», виступаючи перед учасниками семінару, наголосила на методичних аспектах використання навчально-методичного комплексу з курсу «Фінансова грамотність», а також відповіла на запитання вчителів щодо особливостей впровадження курсу у загальноосвітніх навчальних закладах області.

Набутим досвідом поділились із колегами Наталія Чернявська, учитель економіки Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4, та Наталія Кудлай, учитель економіки Правдинської ЗОШ І-ІІІ ст. Білозерської районної ради. Учасникам семінару було цікаво довідатись про методичні новації у вивченні теми «Надходження і витрати» у 10 класі та організацію позаурочної роботи з учнями з курсу «Фінансова грамотність».

Під час круглого столу, яким завершився захід у Херсоні, вчителі жваво обмінювались думками щодо позитивного впливу вивчення курсу на фінансову поведінку учнів. Фінансові знання, зауважили педагоги, допомагають учнівській молоді у професійному самовизначенні, формують її фінансову культуру.

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×