Нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» 

У Міністерстві освіти і науки України урочисто нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Із цією хвилюючою подією освітян привітали заступник Міністра Павло Хобзей, виконуючий обов’язки директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Департаменту професійної освіти Алла Середницька, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий.

«Конкурс проводиться вже дванадцять років поспіль. І щоразу він досягає поставленої мети: підвищує престиж педагогічної професії, популяризує педагогічні здобутки, поширює кращий досвід, новітні методики та прогресивні форми роботи педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів України»,- зауважила Леся Корецька, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти, який був серед співорганізаторів змагання. До слова, вагомий внесок у проведення цьогорічного конкурсу внесли  також загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Шевченківського району міста Києва (директор Тарас Швидун) та Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» (директор Олександр Тихопій).

Свою майстерність у головній номінації конкурсу –  «Керівник гуртка» за науково-технічним та дослідницько-експериментальним напрямами позашкільної освіти – демонстрували керівники інформаційно-технічних, спортивно-технічних, предметно-технічних гуртків та наукових відділень філософії та суспільствознавства (секцій «Філософія, теологія, релігієзнавство та історія релігії», «Соціологія, журналістика», «Правознавство, педагогіка»).

За традицією, конкурсні випробування проводились у три етапи:

1-й – районний, міський;

2-й  – обласний, Київський міський;

3-й – Всеукраїнський, який мав два тури: заочний (вивчення електронних портфоліо учасників) і очний (конкурсанти демонстрували вміння самопрезентації  під час конкурсу «Моє педагогічне кредо» та різноманітні форми та методи роботи з дітьми під час проведення «Фрагменту заняття»).

Варто зауважити, що на перший (заочний) тур 3-го етапу конкурсу надійшло 80 електронних портфоліо з 23 регіонів України. За результатами роботи журі на другий (очний) тур 3-го етапу Конкурсу було запрошено 34  керівники гуртків і секцій.

Члени журі відзначили високу результативність діяльності педагогів та їх вихованців під час проведення занять.

Важливу роль у здобутті перемоги на цьому престижному змаганні відіграла тісна співпраця навчальних закладів та педагогів-позашкільників із науково-дослідними установами. Окрім того, спільна робота науковців і педагогів-практиків дозволяє науково обґрунтовувати розвиток системи позашкільної освіти, розробляти ефективні форми організації педагогічного процесу і методів його здійснення.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×