Навчальний візит до Варшавського університету про життя

Представники українських організацій – членів консорціуму Темпус-проекту QANTUS “Рамка кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів”  побували з навчальним візитом у Варшавському університеті наук про життя (Республіка Польща). Делегацію очолював  національний координатор проекту проф. Захарченко В.М.

«Цінність цієї поїздки передусім у тому, що освітяни й науковці України мали можливість обмінялись досвідом із польськими партнерами, поспілкуватись із викладачами та адміністрацією відомого польського вишу. Вони відвідали  факультети, водний центр, бібліотеку,  музей та численні лабораторії університету, взяли участь у семінарах із питань, що стосуються тематики проекту та Європейського простору вищої освіти»,- розповіла про перебіг візиту Наталія Тимошенко, методист вищої категорії відділу модернізації вищої освіти ІМЗО.

На перемовинах сторони обговорили також перспективи створення навчальних центрів в університетах-партнерах, розроблення  та впровадження навчальних курсів, рамки кваліфікації у  сфері екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×