Названо 23 лауреатів Всеукраїнського фестивалю – огляду «Джерело батьківських знань»

Сучасний дитячий садочок уже давно став центром не тільки всебічного дошкільного розвитку наших дітей, але й своєрідним невичерпним джерелом, із якого повсякчас можуть почерпнути необхідні знання батьки вихованців ДНЗ. Дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси України накопичили неоціненний досвід із просвітницької роботи з батьками. Власне, тому й народилась ідея провести під патронатом Міністерства освіти і науки України та за організаційно-методичної підтримки Інституту модернізації змісту освіти Всеукраїнський фестиваль – огляд кращого досвіду з організації просвіти батьків із символічною назвою «Джерело батьківських знань».

Цьогоріч фестиваль тривав із 1 лютого по 31 травня і мав декілька етапів.

«Ми переконались, що цей непересічний за своїм завданням захід підштовхнув працівників багатьох ДНЗ активізувати просвітницьку роботу з батьками у питаннях формування їхньої психолого-педагогічної та юридичної компетенції.

Чотири місяці поспіль фахівці методичних служб інститутів/академій післядипломної/неперервної педагогічної освіти спільно з департаментами/управліннями освіти обласних, Київської міської державних адміністрацій знайомились із поданими матеріалами учасників , визначали кращі з них і надсилали до Інституту модернізації змісту освіти», – розповіла про перебіг огляду  Юлія Главацька, методист вищої категорії  відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти Нової української школи ІМЗО.

Лауреатами фестивалю «Джерело батьківських знань» стали 23 дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси із різних регіонів України. Щоправда, не взяли участь в огляді лишень ДНЗ Львівщини та Кіровоградщини. Окрім того, не кожен із представлених досвідів роботи відповідає заявленій темі й меті фестивалю.

Передбачено, що лауреати будуть нагороджені дипломами у вересні цього року – з нагоди проведення Міністерством освіти і науки України Всеукраїнського Дня дошкілля.

Наразі з матеріалами усіх 23 лауреатів (це системи просвітницької роботи з батьками, відеозапис чи слайдова презентація) можна ознайомитись за посиланням:

Вінницька   Волинська    Дніпропетровська   Донецька    Житомирська    Закарпатська   Запорізька

Івано-Франківська     Київська     Луганська     Миколаївська     Одеська    Полтавська     Рівненська

Сумська     Тернопільська      Харківська     Херсонська     Хмельницька     Черкаська     Чернівецька

Чернігівська   м. Київ

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×