ІІІ Всеукраїнська літня школа «Академія інноваційного розвитку освіти – 2017»

Із великим багажем нових знань та сувоєм незабутніх спогадів повернулись із сонячної Миколаївщини учасники III Всеукраїнської школи «Академія інноваційного розвитку освіти – 2017». Це були п’ять днів інтенсивних тренінгових занять, спілкування й обмін досвідом та фаховими напрацюваннями з однодумцями, знайомство з історичними місцями Миколаївщини, і, звісно ж, справжній релакс поруч із ласкавим теплим морем.

Зауважимо, що такий ефективний метод підвищення професійного рівня, вдосконалення фахової майстерності освітян України та покращення якості освіти в цілому є складовою частиною реалізації науково-педагогічного проекту «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «АІРо». Його автор та науковий керівник – Тамара Пушкарьова, начальник відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти, кандидат педагогічних наук, професор, автор інтегративно-діяльнісної технології «Росток». Навчальна програма, за якою працювала школа, створена спільними зусиллями фахівців відділу проектного управління ІМЗО, Громадської спілки «Академія інноваційного розвитку освіти» та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

«До участі у заході були запрошені  педагогічні та науково-педагогічні працівники, керівники закладів освіти, працівники методичних служб, працівники органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій у сфері освіти.

Навчання першою чергою орієнтувалось на освітян, які мають бажання постійно підвищувати свій професійний рівень, прагнуть освоювати сучасні технології та методики навчання. Щоб досягти поставленої мети, ми запросили для проведення змістовних і цікавих занять сертифікованих тренерів Академії таспівробітників відділу проектного управління ІМЗО.Усі вони є авторами тренінгових занять та майстер-класів, які дають слухачам тільки перевірені на власному досвіді стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні», – познайомила з деталями роботи школи Наталія Клясен, завідувач сектору відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти», к.п.н., координатор педагогічного проекту «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «АІРо».

За технічної підтримки компанії «Intboard» і завдяки тренерам Олені Бурдун, Емілії Воронцовій, Вікторії Ткач, Ользі Озерян, Світлані Муравей,Тетяні Ліснівській, Ользі Захар та Ганні Скрипціучасники школи навчилися створювати освітнійвідеоконтентза технологієюскрайбінг, розробляти освітні веб-квести та інтерактивні вправи, власні дистанційні курси за допомогою GoogleClassroom та Moodle. Крім того, слухачі мали можливість ознайомитись із освітніми трендами та підвищити свій рівень фінансової грамотності. Також практичний психолог допоміг педагогам провести самодослідження та самодіагностику професійного зростання.

Про закінчення Літньої школи «АІРо-2017» свідчить подвійний сертифікат, виданийосвітянам Миколаївським ОІППО та Громадською спілкою «Академія інноваційного розвитку освіти».

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×