ХІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»

Незабутньою, сповненою яскравих емоцій подією розпочались літні канікули більше як для двох тисяч талановитих дітей сонячного Таврійського краю, а також їх ровесників із Білорусії, Словаччини та Болгарії. Вони отримали запрошення і побували на ХІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів».

Одинадцять років поспіль до теплого чорноморського узбережжя всеукраїнської оздоровниці збирає обдаровану шкільну молодь головний організатор грандіозного фестивального дійства – Херсонський державний Будинок художньої творчості на чолі з директором Валерієм Висовенем. Потужну підтримку фестивалю надає також Координаційна рада Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства». Належним чином потурбувалась про успішне проведення свята дитячої творчості місцева влада Скадовська в особі Віктора Турика, голови РДА, та Анатолія Розумного, заступника міського голови – вони урочисто відкрили фестиваль та побажали дітям нових перемог, чудового настрою та змістовного відпочинку.

«Це когорта небайдужих, окрилених творчим неспокоєм людей, котрі розуміють, наскільки важливо шукати й підтримувати обдарованих дітей із числа учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювати їх творчу активність»,- підкреслила Леся Корецька, голова журі конкурсу, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації змісту освіти.

 «Юні таланти – вихованці гуртків загальноосвітніх шкіл, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів із різних районів Херсонщини виступили у конкурсних програмах із наступних номінацій: вокального, хореографічного, театрального та образотворчого мистецтва. Вони продемонстрували високий рівень підготовки при виконанні номерів, що записувалися Херсонським обласним телебаченням для подальшої трансляції на каналах Українського телебачення», – поділилась своїми враженнями від перебігу фестивалю Аліса Тараканова, методист вищої категорії ІМЗО.

Цьогоріч гран-прі за майстерне виконання конкурсної програми розділили два танцювальні колективи – ансамблі «Радість» та «Божья коровка». Перший – вихованець Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, другий є гордістю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради.

Всього два дні фестивалили юні таланти у сонячному Скадовську. Але які це були прекрасні дні! Ласкаве море, теплий пісок безмежних пляжів… І ще море нових друзів, колоритна концертна програма, яка нікого не залишила байдужим. Дарма, що це було своєрідне творче змагання – тут, по великому рахунку, не було переможців та переможених. Всі, без винятку, відчували себе талановитими, окриленими. Найкращими!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×