Журі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» назвало переможців

70 загальноосвітніх навчальних закладів та 6 методичних служб із різних регіонів України делегували до участі у цьогорічному всеукраїнському змаганні шкільних бібліотек 25 бібліотекарів, 48 завідувачів бібліотеками, 6 директорів/заступників директорів ЗНЗ та 7 методистів. Також долучились до конкурсу Вигодський навчально-реабілітаційний центр Івано-Франківської обласної ради та Володимир-Волинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

«Свою фахову майстерність конкурсанти демонстрували у п‘яти номінаціях: «Шкільна бібліотека: інноваційні проекти»; «Бібліотека – виховний простір навчального закладу»; «Сучасний методист: новий формат діяльності»; «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу»; «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей».

На розгляд компетентного журі, до якого увійшли співробітники Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, Національної бібліотеки України для дітей, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, закладів післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, переможці та лауреати всеукраїнських конкурсів «Шкільна бібліотека», «Учитель року» та «Класний керівник року», надійшло 78 конкурсних робіт»,- повідомила Наталія Бєлоглазова, методист вищої категорії відділу організації масових заходів Інституту модернізації змісту освіти.

Усі роботи були унікальними, тому визначити кращі серед кращих було непросто. У підсумку лідерами цьогорічного конкурсу стали конкурсанти з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Сумської, Черкаської областей та м. Києва. Переможці та лауреати у кожній номінації будуть відзначені дипломами.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×