«Печерські каштани» –  свято молодості, моди і стилю

Міжнародний  конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани», який із 2001 року проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, знову, як і належить змаганню такого високого рівня, став феєричним святом молодості, моди і стилю. Цьогоріч мали за честь взяти у ньому участь біля 200 дизайнерів із України, Білорусі, Естонії, Молдови, Грузії, Польщі та Китаю. На подіумі були представлені найкращі колекції одягу, взуття та аксесуарів у номінаціях Pret-A-PORTER, Special, Pret-A-PORTER De Lux, PRO-ART та FOLK.

Урочистий фінал «Печерських каштанів» відбувся у Міжнародному виставковому і конгрес-центрі Києва «Український дім». За традицією, церемонію відкрив Президент конкурсу – ректор Київського національного університету технологій та дизайну, академік Іван Грищенко. Він привітав усіх присутніх із цим грандіозним дійством, побажав натхнення та творчих злетів.

До привітань також долучився академік Василь Кремень, Голова наглядової ради Київського національного університету технологій та дизайну, президент Національної академії педагогічних наук України.

 «Конкурс «Печерські каштани» –  це не тільки свято ідей і фантазій молодих митців. Це благодатний грунт для зростання творчої молоді, за якою майбутнє. Участь в ньому сприяє творчій реалізації модельєрів-дизайнерів, які тільки розпочинають свою професійну кар‘ру.

 Тому на нашій науковій установі – Інституті модернізації змісту освіти, який здійснює весь комплекс організаційно-методичних заходів змагання, лежить велика відповідальність»,- зауважив Юрій Сафонов, член оргкомітету «Печерських каштанів».

Для перегляду фінального показу конкурсу та урочистого нагородження переможців  було запрошено чимало почесних гостей. У їх присутності кращим молодим модельєрам члени вельмишановного журі вручили цінні та спеціальні призи  від партнерів змагання. Міністерство освіти і науки України відзначить переможців-конкурсантів дипломами.

Окремо варто назвати партнерів Міжнародного конкурсу «Печерські каштани». Їх, на жаль, ще не так багато, як би хотілось. Втім приємно, що рік від року цей перелік збільшується. За їх активної підтримки пошук молодих талантів стає все активнішим, а змагання молодих модельєрів-дизайнерів – престижнішим. Це головні сили українського світу моди: ПАТ «Шкірзавод «Чинбар», швейна фабрика «ВОЛОДАРКА», Компанія РИФ,Studio Parisien des Arts et de la mode (Париж), Компанія Softorg, Взуттєва компанія «Zampatta», Асоціація «Хутра України», Kopengagen Fur, САПР Грація, торгівельні марки «Каман», INBLU, «Легка Хода», RITO, Дизайн-студія «ANGO», OdessaFashion Day, Міжнародний фестиваль моди KyivFashion, Освітній центр FastFashionEdication, Товариство «Текстиль Контакт»,  ARBER Fashion Group, ТОВ «Глоріпак», UDRESS –  Мережа магазинів одягу українських дизайнерів, Маркетинг та Піарагенція: PRRA, Velolife, Fashion Глобус України, Бренд білизни MURR, Kyiv Model School.

Потужну медійну підтримку конкурс отримав від журналів «Exclusive style» та «BURDA», Сергій Чудовський models, Країни FM, телеканалу RTI, газет «Урядовий кур’єр», «Голос України» та «ОСВІТА».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×