Марафон STEM-уроків у рамках фестивалю «KYIV STEM FESTIVAL – 2017»

 

Цікаву ініціативу реалізували  Інститут модернізації змісту освіти спільно з Дитячою інженерною академією – у столиці відбувся велелюдний науково-технічний фестиваль «KYIV STEM FESTIVAL – 2017». Організатори ретельно продумали кожну деталь, подбали, щоб усі присутні цікаво та з користю провели час. І це їм вдалось – ніхто не нудьгував. Учасники та запрошені на захід гості мали можливість «фестивалити» аж на чотирьох платформах – науковій, технологічній, інженерній та математичній. Крім того, кожна платформа мала зони: лекційну, виставкову, професії майбутнього, майстер-класи, конкурси технічних рішень, змагання роботів. Кожен відвідувач вибирав те, що йому до вподоби.

«У рамках фестивалю відділ STEM-освіти ІМЗО провів науково-практичний семінар «Марафон STEM-уроків». Ми запросили  досвідчених учителів із предметів природничо-математичного циклу розповісти про власний досвід упровадження інтегрованого підходу на уроках математики, інформатики, географії та у роботі гуртка з геології. До нас завідали відомі у столиці педагоги-новатори Дарина Володимирівна Васильєва, Алла Володимирівна Жук, Світлана Леонідівна Капіруліна  та Марія Миколаївна Решетник. Загалом тема інтегрованого підходу дуже актуальна для сучасної Нової української школи, тому вона зацікавила слухачів та викликала жваву дискусію», – поділилась враженнями про фестиваль Олена Патрикеєва, начальник відділу STEM-освіти ІМЗО. До слова, як науковець, Олена Олександрівна у лекційній зоні «Наукові пікніки» презентувала колегам доповідь  «STEM-освіта: сучасний стан та перспективи». У ній доповідач дала вичерпну відповідь на важливе запитання: як із використанням інструментів STEM – освіти готувати фахівців майбутнього, здатних креативно мислити і створювати інновації? Адже набутий світовий досвід переконує – навички критичного мислення та глибокі наукові знання, отримані в результаті навчання за STEM, дозволяють дитині вирости новатором.

Родзинкою фестивалю, що привернула увагу гостей, були й цифрові-вимірювальні комплекси, презентовані компанією Dixi-Education. Ці розумні машини, переконані їх розробники, доречно використовувати для впровадження STEM-освіти під час навчання хімії, фізики, біології, інформатики та інших предметів.

Науково-технічний фестиваль «KYIV STEM FESTIVAL – 2017», поза сумнівом, запам‘ятається його учасникам невимушеною атмосферою та розмаїттям  пізнавальних заходів.

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×