Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» нагородив переможів Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів коледжів

Ювілейна X Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів коледжів цьогоріч проходила на Волині. Кращих студентів вишів – переможців обласних етапів змагання, які представляли 24 регіони України, гостинно зустріли в Нововолинському електромеханічному коледжі. Урочистості відкрив Анватолій Похресник, керівник Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ III рівнів акредитації, яка є організатором олімпіадних змагань.

Для перевірки теоретичних знань та практичних навиків юних «айтішників» викладачі та науковці Всеукраїнського методичного об’єднання інформатики та комп’ютерних технологій ВНЗ І-ІІ р.а. розробили тести й тестову систему перевірки та оцінювання завдань.

«Пофесійне журі олімпіади відзначило, що її учасники чудово справились із усіма випробуваннями. Вони продемонстрували грунтовні теоретичні знання з інформатики та комп‘ютерної техніки, а на другому етапі довели, що з комп‘ютером давно на «ти». Це направду дуже талановита й обдарована молодь, яка через декілька років поповнить когорту молодих кваліфікованих кадрів України й буде підносити нашу економіку на новий рівень»,- розповіли про підсумки змагання Людмила Котоловець та Марія Оніщенко, фахівці відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ІМЗО.

Серед кращих завжди є найкращі. У Нововолинську лаври переможців та цінні призи від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» дістались шістьом студентам. Вони отримали у подарунок SSD диск об’ємом 128 Гб, комплекти «Безпровідна миша+клавіатура» і флеш-накопичувачі об’ємом 32 Гб.

Перше місце Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації журі одноголосно віддало Соловйову Максиму, студенту Гірничо-електромеханічного коледжу Криворізького національного університету.

Друге місце поділили Денис Марценюк (Вінницький технічний коледж) та Артур Борікун (Хмельницький політехнічний коледж).

Однаковий результат, вартий третього місця, показали також троє учасників: Федір Москаленко (Чернівецький політехнічний коледж), Роман Сава (Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя) та Артем Булавін (Коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського).

Після змагань організатори запропонували студентам цікаві екскурсії містами Нововолинськ та Володимир-Волинський. Для молодих людей це була гарна нагода відвідали духовні святині краю. Вони поповнили свої пізнання невідомої їм досі України, яка вражає своєю багатою історією та надзвичайною красою.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×