День науки у Київському індустріальному коледжі

Своєрідним містком для налагодження тісної співпраці між Інститутом модернізації змісту освіти та Київським індустріальним коледжем Київського національного університету будівництва і архітектури стала I науково-практична конференція «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: від традицій до інновацій», приурочена Дню науки. До участі в ній адміністрація навчального закладу запросила Людмилу Котоловець, завідувача сектору ІМЗО, а також Василя Базелюка, канд.. пед. наук, доцента кафедри університетської освіти і права Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», і викладачів вишу.

«Відтепер проведення науково-практичних конференцій із нагоди Дня науки стане щорічною традицією в нашому закладі. Ми щиро сподіваємось, що наші колеги-науковці повсякчас надаватимуть нам необхідну методичну допомогу,- висловила побажання Світлана Кікто, директор коледжу, кандидат педагогічних наук.

Учасники конференції заслухали цікаві доповіді науковців коледжу щодо запровадження освітніх інновацій та інформаційних технологій у викладанні окремих дисциплін, виконали практичні завдання, підготовлені Василем Базелюком, а також активно спілкувались і обмінювались досвідом роботи.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×