День науки у Київському індустріальному коледжі

Своєрідним містком для налагодження тісної співпраці між Інститутом модернізації змісту освіти та Київським індустріальним коледжем Київського національного університету будівництва і архітектури стала I науково-практична конференція «Педагогіка у міждисциплінарному вимірі: від традицій до інновацій», приурочена Дню науки. До участі в ній адміністрація навчального закладу запросила Людмилу Котоловець, завідувача сектору ІМЗО, а також Василя Базелюка, канд.. пед. наук, доцента кафедри університетської освіти і права Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», і викладачів вишу.

«Відтепер проведення науково-практичних конференцій із нагоди Дня науки стане щорічною традицією в нашому закладі. Ми щиро сподіваємось, що наші колеги-науковці повсякчас надаватимуть нам необхідну методичну допомогу,- висловила побажання Світлана Кікто, директор коледжу, кандидат педагогічних наук.

Учасники конференції заслухали цікаві доповіді науковців коледжу щодо запровадження освітніх інновацій та інформаційних технологій у викладанні окремих дисциплін, виконали практичні завдання, підготовлені Василем Базелюком, а також активно спілкувались і обмінювались досвідом роботи.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×