Названо кращих майбутніх фахівців харчової промисловості

Вісімнадцять майбутніх фахівців харчової промисловості із дванадцяти навчальних закладів України вийшли на фінішну пряму Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» серед студентів технікумів і коледжів. Заключне змагання відбулось у Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Конкурсне випробування складалося з тестового та творчого завдання. Комп‘ютерне тестування із спеціальних дисциплін дало можливість об’єктивно та швидко оцінювати студентів – одразу після виконання конкурсанти бачили свої результати. Творче завдання полягало передусім у підборі асортименту страв, презентації авторської страви, наданні корисних порад щодо вдосконалення технології приготування страв.

Професійне журі у складі викладачів університетів та коледжів відповідного напрямку, визначаючи переможців, підкреслило високий рівень їх знань із теоретичної підготовки та креативність у виконанні творчого завдання.

Гран-прі та I місце вибороли представниці Івано-Франківського  коледжу  ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій – це Анастасія Богаченко та Оксана Лаврів.

ІІ місце поділили студенти Ірина Бугрин (Тернопільський коледж харчових технологій) та Тетяна Хміль (Дніпровський технолого-економічний коледж);

Третій результат показали Марія  Долженко (Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій),Ірина Любчик (Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету) та Віталій Федак (Львівський державний коледж харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій).

Переможців студентської олімпіади нагородили грамотами та кубками, підручником «Органолептична оцінка якості готових страв» та цікавим збірником «Подорож карпатською кулінарною спадщиною». В останньому, зокрема, зібрані історії простих людей про гостинність у частуванні традиційними стравами України, Румунії, Угорщини та Словаччини.

На завершення урочистостей колектив художньої самодіяльності коледжу «Веселкові струни» привітав учасників олімпіади яскравими концертними номерами.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×