Упровадження STEM-освіти в Україні набирає обертів  

 

16 травня 2017 року в Інституті модернізації змісту освіти відбулося засідання робочої групи з питань впровадження STEM-освіти в Україні.

Фахівці Міністерства освіти і науки України, ІМЗО, Інституту педагогіки НАПН України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, Національного центру «Мала академія наук України», обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та громадських організацій презентували досвід впровадження STEM-освіти у різних регіонах України. Відбулась жвава дискусія щодо підвищення зацікавленості учнів до освіти в науково-технічній сфері та активнішому залученню молоді до участі в конкурсах робототехніки, фестивалі «STEM-весна 2018» з метою популяризації STEM-професій. Учасники засідання наголосили на необхідності підвищення професійної компетентності вчителів.

«Важливо, що під час зустрічі відбулось фахове обговорення проекту Концепції STEM – освіти в Україні та методичних рекомендацій щодо впровадження STEM-освіти в загальноосвітніх навчальних закладах України на 2017-2018 навчальний рік. Колеги внесли багато слушних пропозицій і висловили своє бачення щодо наповнення проекту новими структурними компонентами. Окрім того,  ми узгодили проведення основних заходів на ІІ півріччя 2017 року з метою забезпечення належної реалізації Плану заходів щодо впровадження STEM-освіти в Україні на 2016-2018 роки», – прокоментувала результат засідання робочої групи начальник відділу STEM – освіти Інституту модернізації змісту освіти Олена Патрикеєва.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×