«Стежкою поколінь…» Київський університет права організував флешмоб до Дня матері, Дня сім’ї та Дня Європи

Студентська КУПівська громада започаткувала проведення флешмобу «Стежкою поколінь. Така небесна і земна…» з метою відзначення таких знакових подій, як День матері, День сім’ї та День Європи. Ексклюзивною ілюстрацією до заходу стали родинні студентські світлини, якими прикрасили хол навчального закладу.

Ректор університету професор Юрій Бошицький, вітаючи учасників флешмому, наголосив на величезній ролі Матері та Сім‘ї в житті кожного з нас. «Сім’я є основою суспільства, берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку», – підкреслив керівник вишу.

Долучилися до заходу й студенти Кам’янець-Подільського агротехнічного коледжу Подільського аграрно-технічного університету,  які цього дня побували в КУПі та знайомились із його матеріально-технічною базою. До слова, напередодні Дня Матері, як і їх київські ровесники, кам‘янчани провели власний флешмоб на майдані біля центрального ринку Кам‘янець-Подільського. Вони дарували жінкам теплі обійми, красиві листівки та квіти, демонструючи цим свою повагу та вдячність усім Матерям міста.

Побажання Україні довголіття, миру та добробуту символізували запущені в небо паперові журавлі, виготовлені студентами КУП НАНУ. Адже, за українським повір’ям, саме журавлі пробуджують у наших душах високі почуття, змушують звернути погляд до небес і замислитись про найголовніші й вічні цінності в житті.

За інформацією прес-центру КУП НАНУ

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×