Онлайн-курс «Лайфхаки з української мови» формує навички навчатись самостійно

Ще один онлайн-курс стане у пригоді випускникам під час підготовки до ЗНО. Інститут модернізації змісту освіти інформує про можливість використання у загальноосвітніх навчальних закладах  онлайн-курсу з підготовки до ЗНО з української мови «Лайфхаки з української мови» – його автор   І. Г. Хворостяний.

Запропонований безкоштовний онлайн-курс створено громадською спілкою «Освіторія» та командою українського освітнього проекту EdEra як сучасний, інтерактивний комплекс, що складається з 5 модулів: 16 тематичних відеолекцій, допоміжних матеріалів переважно у вигляді схем, таблиць, тезових конспектів – інтерактивного підручника, завдань у тестовій формі та відкритих завдань із інтерактивною перевіркою. Автором передбачено також створення слухачем «Аркуша учня» – самостійне структурування, узагальнення та систематизація матеріалу. Частиною практичного втілення набутих навичок є написання власного висловлення.

Окрім того, використання вчителями курсу «Лайфхаки з української мови» може стати гарним допоміжним інструментом із виховання в учнів необхідної у XXI столітті навички навчатися вчитися самостійно.

 Зауважимо, що інтерактивний курс «Лайфхаки з української мови» розміщено відразу на двох онлайн ресурсах:

https://courses.ed-era.com/courses/Osvitoria_and_EdEra/lifehacks101/lifehacks101/about

http://ilearn.org.ua/course/view.php?id=12

Додаток: програма та довідка про онлайн-курс «Лайфхаки з української мови» на 2 арк.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×