Майбутні архітектори проектували Центр дозвілля

Непросте завдання стояло цьогоріч перед учасниками V Всеукраїнського конкурсу курсових проектів із архітектури серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр». Вони мали запропонувати на розгляд фахового журі найкращі проекти Центру дозвілля з глядацькою залою на 300 місць.

Свої творчі роботи надіслали для участі в змаганні майбутні архітектори із одинадцяти коледжів і технікумів України. Студенти представляли проекти у двох напрямках: «Традиційна подача графічного матеріалу» та «Комп’ютерна подача графічного матеріалу». У першому випадку графічна частина роботи виконувалась за допомогою креслярських та художніх інструментів, в другому – використовувались програми комп’ютерного проектування.

Всього в обох «номінаціях» із 29 поданих проектів журі відзначило лише 9 робіт.Урочисте нагородження переможців відбулось у Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Дипломи за зайняте І місце  отримали Анастасія Паламарчук (Вінницький коледж будівництва і архітектури КНУБА) та  Назар Хортюк (ДВНЗ «Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну»).

ІІ місце  поділили між собою Богдаг Бердніков, Чебушева Анастасія Сергіївна (Дніпровський державний коледж будівельно – монтажних технологій та архітектури) та Карина Гузела (Сумський будівельний коледж) й Катерина Платонова (ДВНЗ «Харківський  коледж будівництва, архітектури та дизайну»).

ІІІ місце, на думку старших колег-викладачів, заслужили проекти Євгенія Терещенка (Дніпровський державний коледж будівельно – монтажних технологій та архітектури), Катерини Кацапової (ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»), Анастасії Петрової (Вінницький коледж будівництва і архітектури КНУБА) та Мар‘яна Пиндзина (ДВНЗ «Львівський  коледж будівництва, архітектури та дизайну»).

Коментуючи результати змагання, Людмила Котоловець, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення модернізації змісту підготовки молодших спеціалістів Інституту модернізації змісту освіти, відзначила: «Перемога в студентській олімпіаді – це перший значний успіх у кар‘єрі майбутніх молодих архітекторів нашої країни. Члени журі висловили задоволення якістю, новизною розроблених ними проектів, побажали студентам і викладачам натхнення, нових творчих ідей і новацій та запросили до участі в конкурсі наступного року».

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×