Майбутні архітектори проектували Центр дозвілля

Непросте завдання стояло цьогоріч перед учасниками V Всеукраїнського конкурсу курсових проектів із архітектури серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації спеціальності «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр». Вони мали запропонувати на розгляд фахового журі найкращі проекти Центру дозвілля з глядацькою залою на 300 місць.

Свої творчі роботи надіслали для участі в змаганні майбутні архітектори із одинадцяти коледжів і технікумів України. Студенти представляли проекти у двох напрямках: «Традиційна подача графічного матеріалу» та «Комп’ютерна подача графічного матеріалу». У першому випадку графічна частина роботи виконувалась за допомогою креслярських та художніх інструментів, в другому – використовувались програми комп’ютерного проектування.

Всього в обох «номінаціях» із 29 поданих проектів журі відзначило лише 9 робіт.Урочисте нагородження переможців відбулось у Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Дипломи за зайняте І місце  отримали Анастасія Паламарчук (Вінницький коледж будівництва і архітектури КНУБА) та  Назар Хортюк (ДВНЗ «Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну»).

ІІ місце  поділили між собою Богдаг Бердніков, Чебушева Анастасія Сергіївна (Дніпровський державний коледж будівельно – монтажних технологій та архітектури) та Карина Гузела (Сумський будівельний коледж) й Катерина Платонова (ДВНЗ «Харківський  коледж будівництва, архітектури та дизайну»).

ІІІ місце, на думку старших колег-викладачів, заслужили проекти Євгенія Терещенка (Дніпровський державний коледж будівельно – монтажних технологій та архітектури), Катерини Кацапової (ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»), Анастасії Петрової (Вінницький коледж будівництва і архітектури КНУБА) та Мар‘яна Пиндзина (ДВНЗ «Львівський  коледж будівництва, архітектури та дизайну»).

Коментуючи результати змагання, Людмила Котоловець, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення модернізації змісту підготовки молодших спеціалістів Інституту модернізації змісту освіти, відзначила: «Перемога в студентській олімпіаді – це перший значний успіх у кар‘єрі майбутніх молодих архітекторів нашої країни. Члени журі висловили задоволення якістю, новизною розроблених ними проектів, побажали студентам і викладачам натхнення, нових творчих ідей і новацій та запросили до участі в конкурсі наступного року».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×