Національний проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» починає працювати на Україну

Відбулась он-лайн презентація Національного проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах». Нагадаємо, що він реалізується Інститутом модернізації змісту освіти, Академією навичок, Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та Українською студентською спілкою за підтримки Швейцарської Конфедерації, Фонду Східна Європа, Програми EGAP та МОН України.

На презентацію завітали організатори проекту та експерти в електронній демократії: Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа; Дмитро Хуткий, менеджер і експерт групи «Електронна демократія» Реанімаційного Пакету Реформ; Марія Богуслав, авторка та ініціаторка проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах», і Оксана Демура, старший науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ ІМЗО.

 Понад 700 учасників, які долучились до перегляду та обговорення теми вебінару, отримали від спікерів заходу вичерпні відповіді на всі поставлені запитання. Освітяни,зокрема,цікавились, як стати учасником проекту, які завдання стоять перед ним, як він буде реалізовуватись, як на практиці застосовувати отримані знання та компетенції у поширенні громадянської освіти та електронної демократії в навчальних закладах. Окрім того, Віктор Лях, Дмитро Хуткий та Марія Богуслав розповіли про світову практику впровадження е-демократії в закладах освіти та її місце в інформаційному суспільстві, найпоширеніші кейси з використання е-інструментів, поділились власним досвідом упровадження е-демократії.

Старший науковий співробітник  відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти, Оксана Демура зазначила: «У найближчій перспективі ми проведемо для освітян  9 навчальних вебінарів. Вони допоможуть вчителям складати свої кейси успішних практик, дізнаватись про он-лайн інструменти та вчитись застосовувати їх на практиці у власній школі».

На завершення вебінару його учасникам дали роз‘яснення щодо сертифікації вчителів. На фінішному етапі проекту сертифікат отримають ті учасники,  які не лише прослухають он-лайн курс, але й реалізують елементи е-демократії в своїй школі, створивши кейс.

 Було також наголошено, що форма реєстрації  залишаться відкритою на весь термін реалізації проекту і буде доступна за посиланням:https://goo.gl/w5Z8lo.

Переглянути он-лайн трансляцію презентації та поставити свої запитання його спікерам можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=I5vbdUGsv2U&feature=youtu.be

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×