Когорту професіоналів – освітян поповнили переможці всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта»

28 квітня 2017 року залишиться у пам‘яті учасників третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта», як один із найяскравіших, найхвилюючіших днів у житті. Попри зайняті місця та кількість набраних балів, усі вчителі, які змагались за омріяне перше місце та гідно дійшли до фінішу, відчували себе переможцями. Бо як дуже влучно підкреслила Ольга Хома, начальник управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, «Учитель року» – найпрестижніший із освітянських конкурсів, опинитись серед його фіналістів – це вже здобути перемогу. Тут педагоги мають унікальну можливість усвідомити та вдосконалити свої професійні досягнення, проявити творчу майстерність і отримати справжнє задоволення від спілкування з колегами-однодумцями».

Нагородження переможця та лауреатів конкурсного змагання відбулось у залі засідань Вченої ради Тернопільського національного економічного університету. Щирі привітання й побажання почули іменинники цього святкового дійства від очільників та представники обласної та міської влади.  Вітальні слова від заступника міністра освіти і науки України Хобзея Павла Кузьмовича зачитала присутнім Алевтина Лотоцька, головний спеціаліст МОН України.

Із задоволенням виконала покладену на неї почесну місію  голова журі Анжеліка Цимбалару, головний науковий співробітник відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук. Вона оголосила результати конкурсних випробувань та вручила диплом Центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» і сертифікат на грошову винагороду переможцеві конкурсу у номінації «Початкова освіта» – Біжан Тетяні Володимирівні, учителю початкових класів Коростенської міської гімназії Житомирської області.

Лауреатами конкурсу стали Скрипчук Олена Віталіївна,  вчитель початкових класів Комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького» Луцької міської ради Волинської області, та Козлюк Олена Григорівна, вчитель початкових класів Олешинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області. Дипломами відзначені всі учасники фінального етапу конкурсу. Також вони отримали подяки й цінні подарунки від Тернопільської обласної ради і обласної державної адміністрації та видавництв «Навчальна книга – Богдан», «Генеза», «Оріон», «Картографія».

Олександр Петровський, директор Тернопільського обласного комунального Інституту післядипломної педагогічної освіти, подякував усім учасникам за плідну працю, побажав міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, щастя, добробуту та здійснення заповітних мрій.

На завершення урочистостей молоді таланти Тернопілля – ансамбль бального танцю, хоровий колектив та учні першого класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, подарували найкращим учителям початкових класів України та гостям чудовий концерт.

Освітянський конкурс «Учитель року 2017» крок за кроком стає історією. Його учасники й переможці отримали ще один урок життя, на якому панувала атмосфера особливої довіри, щирості, відвертості та натхнення. До книги професіоналів-освітян високого ґатунку вписані нові імена. За ними – майбутнє Нової української школи.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×