У Львові змагаються майбутні рятувальники

Уперше в своїй історії Львівський державний університет безпеки життєдіяльності приймав учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Безпека життєдіяльності”. Естафету та символічний ключ змагання передав львів‘янам Рівненський Національний університет водного господарства та природокористування. Зауважимо, що на гостинній Львівщині олімпіада із безпеки життєдіяльності прописалась на три роки. Потім вона помандрує до іншого регіону України.
Цьогорічна олімпіада тривала три дні поспіль, адже свої знання й уміння приїхали продемонструвати 107 студентів і курсантів із 49 вишів, що діють у 17 областях України та місті Києві.
Перед початком роботи учасники та їх наставники вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та жертв Чорнобильської катастрофи.
«Змагання, яке проводилось у два тури, було досить напруженим і вимагало від студентів і курсантів не тільки глибоких теоретичних знань, але й володіння фаховими практичними навичками, – розповіла про перебіг олімпіади Олена Дашковська, старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти.
У теоретичному турі студенти давали відповіді на тести, а у практичному – демонстрували вміння надавати домедичну допомогу потерпілим.
Найкращі результати за підсумками І туру змагань показали студенти та курсанти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, Луцького національного технічного університету, Національного авіаційного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Київського національного торгівельно-економічного університету та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
У вільний від змагань час організатори познайомили учасників олімпіади з містом Лева та університетом: його навчальними аудиторіями, лабораторіями, навчальною пожежно-рятувальною частиною, технікою та обладнанням, яке щодня використовується не тільки під час навчальних занять, але й для ліквідації надзвичайних ситуацій.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×