Вебінар дав відповідь на запитання, як ефективно впроваджувати STEM-освіту в ЗНЗ

Понад 750 учасників взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Шляхи впровадження STEM-освіти у загальноосвітньому навчальному закладі», який організували співробітники відділу STEM-освіти ІМЗО спільно з педагогами НВК №141 «ОРТ» міста Києва.

Під час заходу учасники отрималивідповіді на запитання: «Як прищепити молоді інтерес до природничих наук? Як навчити їх застосовувати отримані теоретичні знання на практиці? У чому переваги технологій SТЕM-навчання? Як розвивати компетентності під час SТЕM-навчання? Чому популярність SТЕM-освіти в Україні постійно зростає?».

Директор НВК №141 «ОРТ» Юрій  Кіньков розповів колегам  про шляхи створення сучасної української школи, а його колега Сергій Дзюба поділився практичним досвідом впровадження STEM-освіти, запровадженням програм допрофільного та профільного навчання за напрямами STEM (моделювання, конструювання, робототехніка, електроніка, мехатроніка, інженерна графіка, прототипування тощо) з метою побудови мосту між навчанням і кар’єрою.

Також учасники вебінару обговорили, як долучитися до Всеукраїнського експерименту «Створення та апробація методичної системи навчання основам робототехніки як складової STEM-освіти».

Практичні поради щодо підвищення мотивації учнів до застосування науково-технічних знань за напрямами STEM-освіти надала Анна Пахомова, провідний спеціаліст відділу досліджень та розробок Всесвітнього ОРТ у країнах СНД та Балтії.

«На практиці сфери STEM тісно взаємопов’язані, тому дуже важливо навчати науці, технології, інженерного мистецтва і математики інтегровано. Як це відбувається у STEM-центрі навчального закладу»,- наголосила Світлана  Іванко, директор ТОВ «Навчальний STEM-центр «Сократ».

Спікери вебінару докладно відповіли на численні запитання учасників.

Докладну інформацію про події заходу та матеріали можна отримати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/805895179541236

Запис вебінару доступна за посиланням:

http://files.mail.ru/D0C16F1EA1994E77982D5627DC2E092A

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×