У Шевченківському районі м.Києва стартував ІV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

 

У Шевченківському районі м. Києва на базі середньої загальноосвітньої школи № 163 19 квітня 2017 року відбулися захоплюючі інтелектуальні змагання юних знавців курсу «Фінансова грамотність». У змаганнях взяли участь 9 команд навчальних закладів району: школа № 1 «Монетка»; спеціалізована школа № 73 «Сеньйораж»; школа № 95 «Центр фінансових рішень», спеціалізована школа № 139 «Татарські фінансисти»; школа № 163 «Депозит», гімназія «Нивки» № 172 «Гімназисти з Уолл-стрит», школа № 175 « Веселі кредитори», ліцей політики «Акули бізнесу», ліцею «Універсум». Вже не вперше освітяни Шевченківського району під керівництвом начальника відділу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Ярової Євгенії Валентинівни, демонструють високий професіоналізм, підтримуючи інноваційні проекти, та закладають основи нового освітнього середовища, основаного на педагогіці партнерства і компетентнісного підходу. Адміністрація СЗШ № 163 та вчитель економіки Слюсар Діана Григорівна брали участь ще в пілотному проекті впровадження курсу «Фінансова грамотність» і під час організації нинішніх інтелектуальних змагань показали досвід учасників в умінні оперувати економічними термінами і поняттями, розумінні фінансових проблем та напрямків їх вирішення, в толерантності та коректності ведення інтелектуальних поєдинків.

Журі турніру на чолі з професором ДВНЗ «Університет банківської справи» Гірченко Тетяною Дмитрівною визначило переможців та нагородило учасників дипломами та цінними подарунками. Перемогла команда гімназії «Нивки» № 172 «Гімназисти з Уолл-стрит», друге місце посіла команда школи № 95 «Центр фінансових рішень», а на ІІІ місці команда ліцею політики «Акули бізнесу». Від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» вітала координатор проекту впровадження курсу «Фінансова грамотність» Забуга Наталія Іванівна, яка вручила учасникам змагань дипломи та подяки. Взагалі, вчителі Шевченківського району вже не вперше діляться досвідом проведення інтелектуальних змагань, їхні команди були серед переможців Турнірів у 2014, 2015 та 2016 роках. Тому цього разу район вкотре продемонстрував інтелектуальний потенціал школярів, бойовий дух і готовність виборювати першість у ІV Всеукраїнському турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

Святковий настрій та радісну і піднесену атмосферу створювали господарі – учасники команди КВК школи № 163 «Вартові дорожнього руху», які «пригощали» гостей запальним піснями і танцями та нестримним щирим гумором. Спонсорську підтримку у вигляді призового фонду забезпечили ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежна асоціація банків України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×