На Волині студенти мірялись знаннями із основ охорони праці

Тридцять дев’ять вищих навчальних закладів майже з усіх регіонів України делегували своїх кращих 102 студенти виборювати почесні звання переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Основи охорони праці”. Вперше олімпіадні змагання такого високого рівня відбувались на базі Луцького національного технічного університету.

Учасники були поділені на шість груп відповідно до профілю ВНЗ, а самі змагання організовані у два тури. У теоретичному студенти давали відповіді на тести, а у практичному змагались у вправності вирішувати задачі та кросворди. На кожен тур відводилось 120 хвилин.

Олімпіадні завдання перевірялись членами журі за умови повної конфіденційності. Усі роботи пройшли процедуру шифрування. Ці аспекти допомогли визначити кращих за навчальною дисципліною, оцінити логіку, системність та креативний підхід щодо вирішення завдань.

– Звісно, самим хвилюючим був момент оголошення імен переможців, – поділилась враженнями про атмосферу, що панувала на олімпіаді, Олена Дашковська, старший науковий співробітник відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіту. – Цю приємну місію доручили виконати голові оргкомітету, ректору Луцького НТУ Петру Савчуку, голові журі Олегу Третьякову та відповідальному секретарю Олені Вісин.  Привітавши усіх учасників, вони урочисто назвали трійку призерів у кожній із шести груп та вручили їм дипломи.

Студентська олімпіада на Волині запам‘ятається її учасникам ще й  надзвичайно цікавою культурною програмою, організованою кафедрою туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ. Гості захоплено подорожували історичними місцями Луцька – знайомились із старим містом, оглядали унікальну експозицію Музею ікони, який представляє самобутню регіональну школу волинського іконопису. Цікаво, що збірка музею нараховує понад 1,5 тис. пам’яток сакрального мистецтва – тільки ікон XVI‑XIX ст. тут зберігається понад 600.

 Безумовно, особливе враження справив на гостей знаменитий Замок Любарта, який належить до пам’яток архітектури та історії національного значення. Це один з найбільших, найдавніших і найкраще збережених в Україні замків, головний об’єкт історико-культурного заповідника «Старий Луцьк». Побувати  тут мріяли всі учасники олімпіади.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×