Триває робота над Положенням про психологічну службу

Новостворений відділ психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Інституту модернізації змісту освіти на чолі з Ольгою Флярковською підготував проект нового Положення про психологічну службу. Днями в Міністерстві освіти і науки України за участі заступника Міністра Павла Хобзея  відбулося засідання робочої групи, яка опрацювала та внесла пропозиції й доповнення до цього важливого документу.

«Функціонування психологічної  служби із врахуванням особливостей сучасного життя дуже важливе сьогодні. Ми маємо об’єднати зусилля для подальшої роботи з підготовки нового Положення»,- наголосив заступник Міністра.

Наразі триває удосконалення нормативно-правової бази щодо роботи психологічної служби, визначаються її функції в умовах децентралізації, обговорюються пропозиції поліпшення умов праці практичних психологів та соціальних педагогів, стимулювання їхньої праці. Про це говорили на засіданні робочої групи перший заступник керівника ІМЗО Юрій Завалевський, завідувач відділу законодавчого забезпечення сімейної та молодіжної політики Державного інституту сімейної та молодіжної політики України Сергій Болтівець та директор Українського НМЦ практичної психології й соціальної роботи НАПН України Віталій Панок.

Головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійно-технічної освіти МОН України Ніна Березіна зазначила, що вся робота практичних психологів та соціальних педагогів повинна бути спрямована на захист інтересів дитини та зміцнення їх психічного здоров’я.

Під час жвавого обговорення проекту цікаві пропозиції внесли завідувачі та фахівці центрів практичної психології й соціальної роботи обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. На їх думку, до нового Положення також варто включити Етичний кодекс для практичних психологів та соціальних педагогів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×