ІV Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір «Стратегія фірми-2017» завершено

21 квітня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України пройшло нагородження переможців бізнес-турніру «Стратегія фірми – 2017».

Два місяці з 20 лютого по 20 квітня 2017 року в рамках дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Розвиток бізнес-освіти в Україні як елемент державної політики сприяння розвитку підприємництва» за ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Університету менеджменту освіти НАПН України, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та підтримки ГО «Поруч» в особі Олега Лащука проводився ІV Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір для молоді «Стратегія фірми – 2017», географія якого охопила усі регіони України, а участь була безкоштовною.

З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Володимир Ткаченко, який зазначив, що «найактуальнішими завданнями, вирішення яких є критично важливим для успішного впровадження Концепції Нової української школи, є розроблення нових засад формування змісту освіти, орієнтованих на досягнення визначених навчальних цілей, пов’язаних із ключовими компетентностями. Для створення цих благ людині необхідні компетентності та особисті якості, які дають змогу успішно розв’язувати певні завдання, досягати високих результатів. А це, зокрема, цифрова та фінансова грамотність, підприємливість, громадянська освіта, критичне мислення, стійкість до навантажень, висока особиста відповідальність, вміння доходити згоди, домовлятися, налагоджувати зв’язки, готовність ризикувати, діяти в умовах невизначеності та інші. І саме такі проекти, як Всеукраїнський молодіжний бізнес-турнір «Стратегія фірми» сприяє таким результатам.»

Президент компанії КІНТ Володимир Грищенко передав вітання фіналістам конкурсу від воїнів АТО з передової, звідкіля повернувся для участі у вітанні переможців. «Вони будуть оберігати Ваш спокій, поки Ви навчаєтеся!»

«Проявляйте творчість, вчиться думати інакше, будьте патріотами та відповідальними людьми!», закликав учасників Турніру Колота Анатолій, проректор з науково-педагогічної роботи КНЕУ.

Віталій Паздрій, голова оргкомітету, Генеральний директор КІНТ проінформував, що в учнівській лізі Турніру взяли участь 1911старшокласників ЗНЗ та студенти молодших курсів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації віком 13-18 років. 409 студентів всіх курсів ВНЗ змагалися у студентській лізі. Цього року також було проведено відкриту лігу для наставників (викладачі і вчителі навчальних закладів), учасниками якої стало 67 викладачів.

Для проведення турніру використовується професійний програмний продукт ― бізнес-симуляція ViAL+. Він дозволяє кожному учаснику стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів. Це досягається завдяки тому, що під час турніру в управління учаснику дається навчальна компанія в інтерактивному онлайн просторі. А головне завдання – налагодити виробництво та розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

Переможцями цього року стали:

Шкільна ліга

3 місце ― Статкевич Ольга Андріївна студентка І курсу ПТНЗ, м.Тернопіль, Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола,

3 місце ― Болілий Валентин  Олегович учень 11 класу Кропивницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4,

2 місце ― Гожий Павло Петрович  учень 11 класу Кропивницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4,

1 місце ― Котов Денис Ігорович учень 11 класу Кропивницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Студентська ліга

3 місце ― Статкевич Володимир Андрійович студент ІІІ курсу Тернопільського національного технічного університету,

2 місце ― Бакута Владислав Сергійович студент І курсу, м. Київ,

1 місце ― Поганяйло Ярослав Володимирович  магістр-випускник Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Ліга наставників

Волковська Яна Віталіївна викладач Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

Котов Ігор Васильович вчитель  Кропивницької ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Онищенко Євген В’ячеславович вчитель Кропивницького НВО ЗОШ №25.

Задорожний Олександр Володимирович  Кропивницький,  вчитель КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 – Дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради».

Подяки від компанії КІНТ також отримали співробітники ІМЗО, безпосередні організатори Турніру – Косик Вікторія, Гончаренко Наталія та Тропіна Ірина.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×