Українські студенти активно вивчають східні мови

Свідченням цьому є Всеукраїнська студентська олімпіада з турецької, китайської та корейської мов, другий етап якої відбувся у Київському національному лінгвістичному університеті.

Для участі у неординарному лінгвістичному змаганні делегували своїх кращих студентів вісім українських вишів. Конкуренцію один одному склали 48 олімпіадників, які вивчають східні мови не тільки відповідно до навчальних програм, але й присвячують цьому заняттю чимало вільного часу.

Програмою турніру передбачалось виконання усних та письмових завдань. На думку авторитетного журі, всі учасники показали ґрунтовні знання, але у кожній номінації були свої фаворити.

Так, переможцями олімпіади з китайської мови стали:

1 місце – Гуковська Валерія (Київський національний лінгвістичний університет);

2 місце – Сліпко Олена (Київський національний лінгвістичний університет);

3 місце – Пуканюк Роксолана (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

До церемонії нагородження студентів-переможців долучились почесні гості олімпіади, які підтримали її проведення. Це Чжен Вей – радник-посланник Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, та Ши Яцзюнь, директор Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, доктор політичних наук, доцент кафедри китайської філології Київського національного лінгвістичного університету.

Кращі результати із знання корейської мови продемонстрували:

1 місце – Лукович Марія (Київський національний лінгвістичний університет);

2 місце – Желудкова Христина (Київський національний лінгвістичний університет);

3 місце – Пархоменко Дарина (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Їх привітав та вручив відзнаки переможців Ю Санг Бон – директор корейського освітнього центру.

До трійки призерів олімпіади з турецької мови увійшли:

1 місце – Корінєва Ольга (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

2 місце – Дика Леся (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

3 місце – Вінніченко Анна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

З вітальними словами до них звернулись пан Онур Демірбаш, Другий секретар Посольства Турецької Республіки в Україні, Катерина Литвиненко, (випускниця КНЛУ), регіональний директор відділу корпоративних договорів та маркетингу компанії Турецькі Авіалінії в Україні, та Марина Амалян, (випускниця КНЛУ), регіональний представник з маркетингу турецьких авіаліній в м. Київ.

Організатори та поважні гості олімпіади, підбиваючи підсумки змагання, були одностайні в думці: вивчення та володіння будь-якою іноземною мовою – це широко відчинені двері в інший, досі непізнаний світ; це вільне спілкування з новими людьми та розширення горизонтів для вдалої кар‘єри й особистісного розвитку. А відтак молоді люди, які поставили собі мету ґрунтовно оволодіти східними мовами, зробили впевнений крок назустріч своєму успішному майбутньому.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×