У Запоріжжі проведено Першу всеукраїнську олімпіаду з металургії

Перша Всеукраїнська олімпіада з металургії серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації відбулась у Запорізькому авіаційному коледжі імені О.Г. Івченка. Змагання у місті металургів об єднали представників 11 вишів, які здійснюють підготовку техніків-металургів.

Майбутні фахівці металургійної справи демонстрували свої теоретичні знання, практичні вміння та сформовані фахові компетентності. Олімпіадні змагання тривали впродовж двох турів. У першому турі учасників екзаменував комп’ютер: запропонував кожному 50 запитань тестових завдань із базових розділів металознавства. Другий тур передбачав вирішення практичних завдань. Найвищий бал отримували учасники, котрі не вагаючись приймали самостійні та вірні рішення, пов’язані з обранням режимів термообробки для поданих марок сталей.

Журі олімпіади відзначило високий рівень знань та практичних навичок студентів і визначило переможців. Призові місця здобули та отримали дипломи:

Сергій Петров, студент Запорізького авіаційного коледжу імені О.Г. Івченка (перше місце);

Олексій Буртовий, студент Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України (друге місце)

та Дмитро Баранець, студент Дніпровського індустріального коледжу (третє місце). Решту учасників нагородили почесними грамотами.

Викладачі металургійних дисциплін, які приїхали до Запоріжжя зі своїми вихованцями, також провели час із користю: вони ознайомилися з навчально-матеріальною базою коледжу, з педагогічними надбаннями своїх колег і відвідали підприємство «Мотор-Січ» – там побували в цеху спеціальних видів лиття, побачили в роботі найсучасніше металургійне обладнання.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×