Вдалий вибір – це крок до успішного старту

У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» 6 квітня урочисто відкрито виставковий захід. Тридцять один рік поспіль престижна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар‘єра – 2017», виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad»(«Освіта за кордоном») та «Ярмарок вакансій» збирають під одним дахом безпрецедентну кількість представників  найкращих українських та закордонних вишів, наукових установ, культурних центрів та освітніх агенцій.

До «Українського дому» прибули високоповажні гості – представники дипломатичного корпусу: Надзвичайний і Повноважний Посол Чехії в Україні Радек Матула та  директор Чеського центру в Києві Луція Ржегоржікова; Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пекло, радник Посла Республіки Польща в Україні з питань наукової та освітньої діяльності Емілія Яцек. Зауважимо, що відкриття міжнародної виставки співпало в часі ще з однією знаковою подією: у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» стартували українсько-польські Дні освіти, науки та інновацій і Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща.

Відкрив захід  і  привітав присутніх Президент Національної академії педагогічних наук України, Президент товариства «Знання» України Василь Кремінь.

З вітальним словом до гостей та учасників звернувся Володимир Ткаченко, керівник Інституту модернізації змісту освіти. Він зазначив, що цьогоріч для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано понад 132 тисячі осіб. «Більшість учасників ЗНО мріють продовжити навчання у вишах і стати дипломованими спеціалістами. Відвідання виставкових заходів допоможе учням , студентам та їхнім батькам, обрати навчальний заклад , який дозволить  реалізувати очікування від подальшого здобуття освіти. Вдалий вибір – це крок до успішного старту»,- наголосив Володимир Володимирович.

На виставці представлений  весь спектр можливостей здобуття вищої освіти в українських та закордонних вишах. Презентують себе понад 160 вищих навчальних закладів України, а також Польщі, Кіпру, Ізраїлю, Литви, Австрії, Німеччини, Греції , Туреччини та Чехії. Вони пропонують відвідувачам розгорнуту інформацію щодо умов вступу та перспектив навчання, розповідають про програми обміну студентами та учнями, надають індивідуальні консультації.

Три виставкових дні були наповнені різноплановими цікавими заходами. Кожен, за бажанням,зміг вибрати для себе, що відвідати: майстер-клас чи тематичний семінар, презентацію чи круглий стіл, стендову дискусію чи кворінг. Так, наприклад, відділ наукового і навчально – методичного забезпечення позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації змісту освіти провів два семінари, де йшла мова про національно-патріотичного виховання учнівської й студентської молоді» та запобігання дискримінації особистості в соціокультурних умовах.

Надзвичайна користь від виставок очевидна: вони дають чіткі орієнтири для молоді, формують її оптимістичний погляд у майбутнє, до нових життєвих горизонтів. Адже, відвідавши виставкові павільйони, чимало молодих людей остаточно визначаються, де вони бажають отримувати вищу освіту.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×