Перший Освітній форум із фінансової грамотності

У Тернопільському національному економічному університеті пройшов Перший Освітній форум «Упровадження курсу «Фінансова грамотність» в навчально-виховний процес у контексті змін сучасної освіти». Організували захід факультет фінансів і кафедра фінансів вишу й Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Участь у ньому зацікавила учителів економіки й учні старших класів загальноосвітніх шкіл Тернопільської області, викладачів та студентів факультету фінансів ТНЕУ, членів наукового гуртка «Фінансова просвіта / Financial education».

Науковці університету та ОКІППО у своїх виступах проаналізували досвід викладання фінансової грамотності у загальноосвітніх навчальних закладах та вишах Тернопільської області, розповіли про його науково-методичний супровід.

Свою друковану продукцію – навчально-методичні матеріали для початкової та основної школи – презентувало видавництво «Мандрівець».

Творчо підійшла до своєї доповіді учитель Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Сампара О.В. Використавши інтерактивні вправи, педагог розкрила тему «Відкриті родинні студії. Фінансова мудрість родинної педагогіки» як форму позакласної роботи вчителя з батьками».

Завершився захід тренінгом «Фінансові піраміди: вид шахрайства чи спосіб заробітку?», який майстерно провів доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ, к.е.н., доцент Письменний В.В.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×