Майбутнє біотехнології – в надійних руках  

 

Науково-практична конференція, проведена на базі факультету біотехнології та біотехніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», підвела підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук із спеціальності «Біотехнологія».

Конкурсну комісію, без перебільшення, приємно вразив високий рівень усіх 32 науково-дослідних робіт, що взяли участь у змаганні. «Дуже важливо, що молоді біотехнологи не оминули жодної з актуальної в біотехнології, особливо із біоінженерії та біомедицині, теми, а під час захисту демонстрували ґрунтовні та впевнені відповіді на запитання,- наголосили наставники конкурсантів.

За перемогу боролись студенти-науковці 15 вишів України. Тому визначити переможців було доволі важко. Але момент істини врешті настав. Призові місця вибороли майбутні біотехнологи, а нині студенти Національного університету харчових технологій, Національного фармацевтичного університету, а також Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Дипломами були відзначені також учасники, які провели цікаві та наочні презентації, здивували оригінальними доповідями та неординарним захистом своїх наукових досліджень.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×