Дипломи переможців отримали 40 учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

В Одесі завершилась VII Всеукраїнська учнівська олімпіада з астрономії. За перемогу змагалися 79 учнів із усіх областей України. Свято нагородження кращих юних знавців Всесвіту організатори влаштували в актовій залі Одеської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №6 І-ІІ ступенів. Дітей щиро привітали члени журі та оргкомітету.

Оксана Вернидуб, начальник відділу по роботі з обдарованою молоддю Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету, наголосила: «Сьогодні ви отримали ще одну дуже важливу перемогу в своєму житті. Хай вона надихає вас на нові звершення».

За результатами змагання 40 учасників нагороджено дипломами: I ступеня – 5 учнів, II ступеня – 12 учнів, а III ступеня – 22 учні. Діти отримали цінні подарунки від кафедри теоретичної фізики та астрономії фізичного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова та Одеського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У вільний від олімпіадних змагань час юні астрономи  побували на пішохідній прогулянці Одесою, а також відвідали виставу в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Хід олімпіади висвітлювався на сайтах Одеського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Департаменту освіти і науки Одеської ОДА.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×