Змагались майбутні педіатри

Тридцять три переможці студентських олімпіад із педіатрії, що свого часу відбулись у медичних вишах України, прибули до Київського національного медуніверситету ім. О.О.Богомольця для участі в змаганні всеукраїнського рівня. Їх гостинно зустріли на кафедрі педіатрії №5.

В урочистому відкритті заходу взяли участь: завідувач кафедри професор Віктор Лукашук; завідувач відділу наукової роботи студентів, професор Леонід Пінський, завідувач кафедри педіатрії №4, академік НАМН України Віталій Майданник; професор кафедри педіатрії №1 Олександра Тяжка, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, професор Микола Хайтович; професор кафедри педіатрії №2 з курсом медичної генетики та неонатології Сергій Кривопустов; професор ДУ «ІПАГ НАМН України» Олена Муквіч, а також гості та представники кафедр педіатрії КНМУ.

З вітальним словом до учасників звернувся академік НАМН України Віталій Майданник.«Найважливіше те, що сьогодні ви тут і зможете не лише взяти участь у Всеукраїнському змаганні з педіатрії, а й вдосконалити свої знання в обраній галузі»,- наголосив відомий учений.

За умовами проведення ІІ етапу Олімпіади передбачалось оцінювання теоретичних та практичних знань студентів. Теоретична частина завдань складалася з 50 тестів та 5 клінічних задач, практична – завдання зі складання та інтерпретації лабораторних аналізів і клінічних випадків із різних розділів педіатрії.

За результатами виконання конкурсних завдань журі під головуванням професора Віктора Лукашука визначило переможців олімпіади в особистій першості за сумарною кількістю балів:

1 місце – Дьорді Карольі (Івано-Франківський національний медичний університет);
2 місце – Тетяна Чернухо (Київський національний медичний університет
імені О.О.Богомольця);

3 місце – Дмитро Ассонов (Київський національний медичний університет
імені О.О.Богомольця).

Переможці та учасники олімпіади отримали відповідні сертифікати, а у подарунок – цікаві книги й сертифікати зі знижкою на продукцію видавництва «Нова книга».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×