Змагались майбутні педіатри

Тридцять три переможці студентських олімпіад із педіатрії, що свого часу відбулись у медичних вишах України, прибули до Київського національного медуніверситету ім. О.О.Богомольця для участі в змаганні всеукраїнського рівня. Їх гостинно зустріли на кафедрі педіатрії №5.

В урочистому відкритті заходу взяли участь: завідувач кафедри професор Віктор Лукашук; завідувач відділу наукової роботи студентів, професор Леонід Пінський, завідувач кафедри педіатрії №4, академік НАМН України Віталій Майданник; професор кафедри педіатрії №1 Олександра Тяжка, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, професор Микола Хайтович; професор кафедри педіатрії №2 з курсом медичної генетики та неонатології Сергій Кривопустов; професор ДУ «ІПАГ НАМН України» Олена Муквіч, а також гості та представники кафедр педіатрії КНМУ.

З вітальним словом до учасників звернувся академік НАМН України Віталій Майданник.«Найважливіше те, що сьогодні ви тут і зможете не лише взяти участь у Всеукраїнському змаганні з педіатрії, а й вдосконалити свої знання в обраній галузі»,- наголосив відомий учений.

За умовами проведення ІІ етапу Олімпіади передбачалось оцінювання теоретичних та практичних знань студентів. Теоретична частина завдань складалася з 50 тестів та 5 клінічних задач, практична – завдання зі складання та інтерпретації лабораторних аналізів і клінічних випадків із різних розділів педіатрії.

За результатами виконання конкурсних завдань журі під головуванням професора Віктора Лукашука визначило переможців олімпіади в особистій першості за сумарною кількістю балів:

1 місце – Дьорді Карольі (Івано-Франківський національний медичний університет);
2 місце – Тетяна Чернухо (Київський національний медичний університет
імені О.О.Богомольця);

3 місце – Дмитро Ассонов (Київський національний медичний університет
імені О.О.Богомольця).

Переможці та учасники олімпіади отримали відповідні сертифікати, а у подарунок – цікаві книги й сертифікати зі знижкою на продукцію видавництва «Нова книга».

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×