Всеукраїнській вебінар «Шляхи впровадження STEM-освіти у ЗНЗ»

Як сформувати у молоді інтерес до природничих наук? Як навчити їх застосовувати отримані теоретичні знання на практиці? У чому переваги технологій SТЕM-навчання? Чому SТЕM – освіта стає все більш популярною в Україні? Професійні відповіді на ці та ряд інших запитань почули понад 750 освітян – учасників всеукраїнського вебінару «Шляхи впровадження STEM-освіти у загальноосвітньому навчальному закладі». Його організували й провели співробітники відділу STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти спільно з педагогами НВК №141 «ОРТ» міста Києва.

Учасники заходу отримали багато корисної інформації. Наприклад, було роз‘яснено, як долучитися до Всеукраїнського експерименту «Створення та апробація методичної системи навчання основам робототехніки як складової STEM-освіти». Анна Пахомова, провідний спеціаліст відділу досліджень та розробок Всесвітнього ОРТ у країнах СНД та Балтії, поділилась практичними порадами щодо підвищення мотивації учнів до застосування науково-технічних знань за напрямами STEM-освіти.

Юрій Кіньков, директор НВК №141 «ОРТ», та його колега Сергій Дзюба виступили з цікавими доповідями щодо запровадження програм допрофільного та профільного навчання за напрямами STEM (моделювання, конструювання, робототехніка, електроніка, мехатроніка, інженерна графіка, прототипування тощо). Зауважимо, що ці програми перекидають своєрідний місточок між навчанням і кар’єрою, сприяють створенню Нової української школи.

Іванко Світлана, директор ТОВ «Навчальний STEM-центр «Сократ», підкреслила, що на практиці сфери STEM тісно взаємопов’язані, тому дуже важливо інтегровано навчати науковим технологіям, інженерному мистецтву та математиці.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×