У Чернівцях названо найкращі наукові роботи студентів-біологів

Науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із біологічних наук зібрала у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича 54 студентів-науковців із 32 вищих навчальних закладів України.

Загалом на конкурс було подано 83 наукові роботи з 42 вищих навчальних закладів України. Кожна  з них отримала оцінку рецензентів, які враховували наукову новизну, оригінальність ідей, покладених в основу дослідження, обґрунтованість висновків, якість зібраного матеріалу, складність методів дослідження, наявність публікацій за тематикою роботи. Після рецензування до участі в науково-практичній конференції рекомендовано 63 роботи.

Оцінювання захисту студентами результатів власних наукових робіт здійснювалося членами журі за наступними критеріями: вільне володіння матеріалом, дотримання регламенту доповіді, чіткість і повнота відповідей на запитання, якість презентації.

Переможців визначали за сумою балів, отриманих під час рецензування робіт і захисту результатів на конференції. Всі учасники конкурсу мали змогу опублікувати результати своїх досліджень у «Збірнику тез підсумкової науково-практичної конференції».

Лідерів конкурсного змагання відзначено дипломами І ступеня. Їх отримали:

Савчин Тарас (Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка);

Сегін Юлія ( Львівський національний університет імені Івана Франка);

Рудь Ольга та Мішин Юлія (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

Призерами також стали конкурсанти Чернецький Ігор, Cтепановська Світлана з Сумського державного університету, Черепашук Іван, Рекротчук Марія з Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Михайлова Юлія з Житомирського державного університету імені Івана Франка, Cтепановська Світлана з Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Вальчук Тетяна, Бекасова Олександра та Іванова Ксенія із Запорізького національного університету, Нестеренко Олег з Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Клочкова Ольга з Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Кочерга Руслана  з Національного університету харчових технологій, Клоновський Андрій та Грущенко Анастасія з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Михальська Віра з Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×