Ніхто з учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з терапії не залишився без подарунка

Звідусіль: із Ужгорода і Запоріжжя, Вінниці та Одеси, Тернополя й Івано-Франківська, Полтави і Чернівців, Дніпра та Харкова, Сум і Києва прибули студенти-медики, представники ВНМЗ України, для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Внутрішня медицина» («Терапія»). Свої знання вони демонстрували у два тури на базі кафедри внутрішньої медицини №2 Київського національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

«Олімпіада – це не лише змагання, яке визначить кращого. Ви вже кращі, бо берете участь в олімпіаді всеукраїнського рівня. Олімпіада – це ще й важливий досвід, обмін думками між кращими серед студентів, які відзначилися не лише теоретичними знаннями, а й здобуттям майбутніх спеціальних компетентностей із дисципліни «внутрішня медицина», – наголосила Олена Стеченко, проректор з науково-педагогічної роботи університету.

Також побажали успіхів студентам-учасникам змагання завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 НМУ, доцент Галина Мостбауер; голова журі, завідувач кафедри внутрішньої медицини №1 КНМУ, професор Вадим Шипулін; начальник науково-дослідної частини Андрій Дінець, члени журі.

Перший тур Олімпіади проходив у формі письмової роботи. Вона складалася з 50 тестових завдань. взятих із IFOM (Міжнародні основи медицини). Наступного дня 20 кращих студентів, які за результатами письмового тестування були допущені до другого туру, демонстрували практичні компетентності: проводили обстеження хворих, ставили діагноз і призначали лікування.

Журі під головуванням професора Вадима Шипуліна визначили переможців олімпіади:

1 місце посів Олександр Нагорний (Київський національний медичний університет імені О.О.Богомольця);

2 місце виборола Вікторія Бігунець (Київський національний медичний університет імені О.О.Богомольця);

3 місце дісталось Юлії Дигодюк (Буковинський державний медичний університет).

Організатори змагання подбали про те, аби ніхто з його учасників не залишився без подарунка. Переможцям вручили книги. Студентам, які показали гарні результати, дістались тонометри та пульсоксиметри, іншим – рюкзаки з логотипом НМУ.

Завершилась Всеукраїнської студентська олімпіада з внутрішньої медицини двома цікавими й пізнавальними екскурсіями – до Національного музею медицини України та Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×