Названо переможців конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу

Понад 1670 заявок надійшло для участі в Конкурсі на кращий веб-сайт серед загальноосвітніх навчальних закладів України. І ось нарешті напружена робота позаду. Підсумки підбито, переможців визначено. 31 березня 2017 року в Міністерства освіти і науки України відбулась урочиста церемонія нагородження найкращих.

Привітав присутніх та наголосив на значущості заходу директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко: «У наш час веб-сайт не тільки виконує роль «візитівки», але й функцію представника навчального закладу в мережі Інтернет. Тому дуже важливо працювати саме над представленням закладу в інтернет-спільноті, де можна ознайомитися з історією створення навчального закладу, наявністю надання ним освітніх послуг, отримати необхідну інформацію щодо функціонування закладу освіти протягом року».

Модерувала церемонію нагородження начальник відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Вікторія Косик: «За ініціативи Інтернет Асоціації України та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» уже всьоме було організовано Конкурс на кращий веб-сайт серед навчальних закладів України. Організаційні питання здійснює Комітет ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій у освіті, до складу якого входять представники громадських та професійних об’єднань, державних установ, спеціалізованих наукових організацій, вищих закладів освіти та Інституту модернізації змісту освіти».

Олександр Федієнко, Голова Правління Інтернет Асоціації України, висловив щиру подяку всім учасникам конкурсу, та повідомив, що згідно його умов, заявки на участь приймалися до 9 лютого 2017 року. Враховуючи кількість надісланих заявок, можна говорити про велику зацікавленість закладів освіти у зазначеному конкурсі».

«У деяких школах участь у розробці сайту беруть діти, і це  дуже важливо, бо саме вони можуть показати нам своє прогресивне бачення. Не залишили байдужими нікого сайти дошкільних навчальних закладів – вони зроблені з душею», – зазначив Іван Пєтухов, Голова Комітету з питань ІКТ в освіті Інтернет Асоціації України, Президент компанії «Адамант» – спонсора заходу.

«Вебометричний рейтинг учасників конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу складається Сумським державний університетом із 2013 року на замовлення МОН України та Інтернет Асоціації України. За допомогою незалежних веб-метрик рейтингом оцінюються відкритість та корисність веб-сайтів навчальних закладів. Із повною версією результатів та методикою рейтингу можна ознайомитися на Першому українському рейтинговому порталі», – повідомив Павло Денисенко, заступник директора центру веб-менеджменту Сумського державного університету

Процедуру нагородження провів Володимир Куковський, виконавчий директор Інтернет Асоціації України.

Незалежне журі підбило підсумки VII Конкурсу та відповідно до Положення про Конкурс визначило переможців у номінаціях «Веб-сайти міських шкіл», «Веб-сайти сільських шкіл», «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти». Також окремо були проведені вебометричні виміри відвідування сайтів-конкурсантів.

Переможці конкурсу отримали грамоти від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і Голови Правління ІнАУ Олександра Фідієнка, а також призи, надані  Інтернет Асоціацією України та членами ІнАУ – групою компаній «Адамант», ТОВ «ДЕПС Україна» і ТОВ «ІМК»

«Завдяки таким програмам ми не тільки можемо відчути себе переможцями, але й маємо можливість самовдосконалюватись із кожним роком», – зазначила одна з призерок.

Знайомтесь: ось вони – переможці Конкурсу на кращий веб-сайт ЗНЗ України у своїх номінаціях.

Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи)

1 місце – ТОВ “НВК Новопечерська школа”  (http://novoshkola.com.ua)

2 місце – Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 (http://kzsh37.dp.ua)

3 місце – Херсонський Таврійський ліцей мистецтв (http://htlm.com.ua)

1 місце за вебометричним рейтингом – Комунальний заклад “Фізико-математична гімназія Вінницької міської ради”  (http://edu.vn.ua)

Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу)

1 місце – КЗ “Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” (http://volsi.kiev.ua)

2 місце – Навчально-виховний комплекс “Якимівська гімназія” Якимівської районної ради Запорізької області (http://yakimgimnazia.at.ua)

3 місце – Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Гусятин (http://gusiatyn-school.edukit.te.ua)

1 місце за вебометричним рейтингом – Петриківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  (http://petdnepr.at.ua)

Веб-сайти дошкільних навчальних закладів

1 місце – Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №270 “Іскринка” Запорізької міської ради Запорізької області (http://iskrinka.zp.ua)

2 місце – Сумський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 28 “Ювілейний” Сумської міської ради (http://dnz28yuvileyniy.jimdo.com)

3 місце – Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №8 “Дзвіночок” (http://romny-dzvinochok.com.ua)

1 місце за вебометричним рейтингом – Трудолюбівський дошкільний навчальний заклад “Дзвіночок” Миргородської районної ради (http://trudolub-sad.ucoz.ua/)

Веб-сайти позашкільних навчальних закладів (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо)

1 місце – Центр науково-технічної творчості учнівської молоді (http://cnttum.lutsk.ua)

2 місце – Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (http://ocpo.sumy.ua/)

3 місце – Станція юних туристів м.Умань (http://umansutur.at.ua/)

1 місце за вебометричним рейтингом – Комунальний заклад “Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді” Запорізької обласної ради (http://zoctkum.ucoz.ua)

Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти (коледжі, технікуми, ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади)

1 місце – Київське вище професійне училище будівництва і дизайну (http://kvpubd.com.ua)

2 місце – Державний навчальний заклад “Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу” (http://centr-tur.com)

3 місце – Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Васильківський професійний ліцей”  (http://vasylkiv-licej.org)

1 місце за вебометричним рейтингом – Державний професійно-технічний навчальний заклад “Богуславське вище професійне училище сфери послуг” (boguslav-vpusp.net.ua)

Веб-трансляція заходу відбувалася на каналі i-ua.tv.https://www.youtube.com/watch?v=LInDBGHFnQo&feature=youtu.be

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×