Когорта кращих юних економістів України поповнилась новими іменами

Найкращі юні економісти навчаються сьогодні у школах Харківщини, Івано – Франківщини та Рівненщини. Такий вердикт винесло професійне журі  ХХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. 31 березня 2017 року в актовій залі Львівського технологічного коледжу відбулось урочисте закриття змагання, у якому взяли участь 25 команд у складі 97 учнів із усіх областей України.

Підсумки олімпіади засвідчили високий рівень знань та вмінь учнів при виконанні завдань. А ще – професіоналізм педагогів, які доклали максимум зусиль для підготовки учнів до змагань, оптимально використовуючи з цією метою власний досвід та можливості позакласної фахової роботи.

Учасників олімпіади привітали та побажали нових перемог у майбутньому голова оргкомітету, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Л. С. Мандзій, голова журі Н. І. Гражевська, декан економічного факультету Львівського національного університету Р. В. Михайлишин, експерт-консультант О.В.Черкавський.

Поїздка до туристичної столиці України запам‘ятається юним економістам не тільки напруженими олімпіадними змаганнями. Вільний час діти використали для знайомства з визначними місцями Львова, активного спілкування з ровесниками. А ще про участь в олімпіаді їм завжди нагадуватимуть дипломи та цінні подарунки, які були вручені всім, без винятку, учасникам цього захоплюючого турніру.

Україна, поза сумнівом, може пишатись своїм новим поповненням в когорті майбутніх будівничих вітчизняної економіки.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×