Фестиваль студентської творчості «Літературний бенефіс»

Цього березневого дня у коридорах Оптико – механічного коледжу Національного університету імені Тараса Шевченка панувала її величність Муза. І все завдяки фестивалю студентської творчості «Літературний бенефіс». Ідея організувати такий направду весняний захід для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації міста Києва належить голові методичного об’єднання викладачів світової літератури ВНЗ І-ІІ р.а. Вікторії Плешкун. Охоче відгукнулись на запрошення продемонструвати свої творчі здібності понад 150 студентів та викладачів 19 навчальних закладів.

Під звуки ліричної музики студенти читали свої вірші, прозу, патріотичну лірику. Усіх зачарували  авторські пісні, постановки з класичних творів. Особливо вразили присутніх військово-патріотичні вірші студентів Коледжу будівництва, архітектури та дизайну, міського медичного коледжу, що супроводжувалися відеорядом. Власне, дуже багато виступів були проілюстровані слайдами, квітковими композиціями, пейзажами. І це було прекрасне видовище.

На фестивалі також була представлена виставка студентських робіт за мотивами творів світової літератури за жанрами: «Декоративно-прикладне мистецтво» і «Образотворче мистецтво».

Зі словами подяки, побажання віри у майбутнє, творчих досягнень звернулася до молоді Марія Оніщенко, методист відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Інституту модернізації змісту освіти.

На завершення фестивалю відбулося нагородження його учасників пам’ятними статуетками та дипломами Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×