Інститут модернізації змісту освіти долучиться до розширення мережі центрів ЮНЕСКО-ЮНЕВОК

ЮНЕСКО-ЮНЕВОК – це міжнародний центр із розвитку професійної освіти, що діє як частина ООН та сприяє утвердженню миру, справедливості, рівності, зниженню рівня бідності та підвищенню соціальної згуртованості у суспільстві. Науково-методичне партнерство України з цією впливовою міжнародною організацією триває з 2009 року.   Сьогодні Україна є дійсним учасником програм ЮНЕСКО-ЮНЕВОК. Відповідальним представником від України стала відомий науковець, професор Тамара Пушкарьова, начальник відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти.

«Серед пріоритетів нашої діяльності – підтримка ефективних проектів і програм у сфері освіти,  які допомагають освоювати професії, конкурентоспроможні на сучасному ринку праці, відкривають нові можливості навчання упродовж життя», – розповідає про діяльність українського представництва Центру його керівник.

З 6 по 12 квітня 2017 року у м. Бонн (Федеративна Республіка Німеччина) заплановано низку зустрічей з питань розвитку проектів ЮНЕСКО-ЮНЕВОК в Україні. Зокрема, 6 квітня має відбутись робоча зустріч Тамари Пушкарьової з Дженсом Лібе, керівником освітніх програм із розвитку професійної освіти центрального офісу ЮНЕСКО-ЮНЕВОК.

Під час зустрічі планується обговорити напрями подальшої співпраці на 2017-2018 роки. Зокрема, йтиметься про розвиток професійної освіти в Україні, а також активне залучення Інституту модернізації змісту освіти до розширення мережі центрів ЮНЕСКО-ЮНЕВОК у Східній Європі.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×