Інститут модернізації змісту освіти долучиться до розширення мережі центрів ЮНЕСКО-ЮНЕВОК

ЮНЕСКО-ЮНЕВОК – це міжнародний центр із розвитку професійної освіти, що діє як частина ООН та сприяє утвердженню миру, справедливості, рівності, зниженню рівня бідності та підвищенню соціальної згуртованості у суспільстві. Науково-методичне партнерство України з цією впливовою міжнародною організацією триває з 2009 року.   Сьогодні Україна є дійсним учасником програм ЮНЕСКО-ЮНЕВОК. Відповідальним представником від України стала відомий науковець, професор Тамара Пушкарьова, начальник відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти.

«Серед пріоритетів нашої діяльності – підтримка ефективних проектів і програм у сфері освіти,  які допомагають освоювати професії, конкурентоспроможні на сучасному ринку праці, відкривають нові можливості навчання упродовж життя», – розповідає про діяльність українського представництва Центру його керівник.

З 6 по 12 квітня 2017 року у м. Бонн (Федеративна Республіка Німеччина) заплановано низку зустрічей з питань розвитку проектів ЮНЕСКО-ЮНЕВОК в Україні. Зокрема, 6 квітня має відбутись робоча зустріч Тамари Пушкарьової з Дженсом Лібе, керівником освітніх програм із розвитку професійної освіти центрального офісу ЮНЕСКО-ЮНЕВОК.

Під час зустрічі планується обговорити напрями подальшої співпраці на 2017-2018 роки. Зокрема, йтиметься про розвиток професійної освіти в Україні, а також активне залучення Інституту модернізації змісту освіти до розширення мережі центрів ЮНЕСКО-ЮНЕВОК у Східній Європі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×