Підписано договір про партнерство з Українським центром вивчення історії Голокосту

29 березня 2017 року керівник ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Володимир Ткаченко та директор громадської організації «Український центр вивчення історії Голокосту» Анатолій Подольський підписали договір про партнерство та співпрацю між обома інституціями.

– Упевнений, що ми будемо плідно співпрацювати в багатьох напрямах: не лише в сфері загальної середньої освіти, а й у науковій сфері. Проведення спільних освітніх та просвітницьких заходів, а також наукові дослідження будуть даниною пам’яті жертвам Голокосту та зразком активної протидії проявам антисемітизму та іншим формам ворожнечі за будь-якими ознаками, – наголосив керівник ІМЗО.

Підписаний документ відкриває можливості для науково-дослідницької роботи з питань, пов’язаних з історією Голокосту та геноциду ромів України під час Другої світової війни. У рамках договору передбачено видання наукових, освітніх та методичних матеріалів із зазначеної тематики, реалізація ряду освітніх проектів.

Уже незабаром відбудеться один із перших заходів у рамках майбутньої співпраці – освітній семінар-школа з історії Голокосту на теренах України. Його проведення заплановано у Миколаєві на 25-30 червня 2017 року. Заплановано лекції, дискусії, тренінги та обговорення. До участі запрошено вчителів історії та інших суспільних дисциплін загальноосвітніх навчальних закладів України, а також колеги з Білорусі та Молдови. Розглядатимуться різноманітні аспекти історії Голокосту на теренах України, обговорюватимуться методики викладання.

Учасники навчально-методичного семінару, які продовжать чи розпочнуть викладання історії Голокосту у своїх освітніх закладах, запропонують свої власні авторські методики чи методичні розробки з різноманітних аспектів цієї теми тощо, будуть запрошені до участі у навчально-методичному стажуванні в Музеї «Яд Вашем» (Єрусалим) та інших освітніх програмах партнерів УЦВІГу.

Детальна інформація за посиланням: http://www.holocaust.kiev.ua/

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×