І Всеукраїнська науково – практична конференція студентів «ЕКОХІМ – 2017»

Високопрофесійне журі було приємно вражене результативністю І Всеукраїнської науково – практичної конференції студентів «ЕКОХІМ – 2017» на тему: «Вода – найцінніший природний скарб». Науковці відзначили високий рівень змістовних доповідей, різноманітність їх тематики. Чим сподобались виступи студентів? Вони були обґрунтовані, з елементами дослідницької діяльності та конкретними рекомендаціями по зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище і вдосконаленню методів очистки води. Захід, проведений на базі ДВНЗ «Дніпропетровський політехнічний коледж», направду досяг поставленої мети. Немає сумніву, що жоден із 74 учасників із 44 навчальних закладів України не пожалкував про свою поїздку до Дніпра. Вони підвищили рівень власної обізнаності щодо значення й важливості води для живих організмів, раціонального використання водних ресурсів.

Учасники наукового заходу мали можливість працювати в трьох секціях, де було заслухано 46 доповідей. 28 учасників взяли  участь у конференції заочно.

Активно долучились до організації та проведення «ЕКОХІМ-2017» кафедра екології та технологій захисту навколишнього середовища Національного гірничого університету, відділ вищої освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпровська філія ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Кращі доповіді студентів відзначені дипломами за зайняте перше, друге та третє місця. Матеріали конференції надруковані у збірнику тез і, безумовно, будуть корисними в  навчальній діяльності та виховному процесі екологічного спрямування.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×