Завершився ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Сезон всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2016/2017 навчального року стартував у Чернігівській області.

З 20 до 24 березня 2017 року у Чернігові проходив ІV етап LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій взяли участь 168 учнів, представників 26 команд із усіх регіонів України.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Учасників інтелектуальних змагань щиро вітали Романова Наталія, заступник голови – керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, Рубльов Богдан, голова журі, професор Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, доктор фізико-математичних наук.

21-22 березня 2017 року учні 8-11 класів у два тури виконували математичні завдання різного рівня складності. Роботи учасників перевіряло компетентне журі, до складу якого ввійшли не лише науковці, учителі-практики, а й студенти, що ставали призерами олімпіади в попередні роки.

Дні напруженої, але цікавої роботи, складних конкурсних змагань проходили в поєднанні з активним відпочинком, в атмосфері цікавого   спілкування, а також інтелектуального та культурного збагачення на древній чернігівській землі.

Учасники мали змогу зустрітися з учнями й педагогами навчальних закладів міста Чернігова, обмінятися досвідом, думками, враженнями, емоціями.

24 березня 2017 року відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців і учасників ІV етапу LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в ліцеї № 15 м. Чернігова.

Юних математиків привітала Олена Соронович, заступник начальника Управління –начальник відділу загальної середньої та корекційної освіти Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, заступник голови оргкомітету олімпіади. Вона зазначила, що проведення інтелектуальних змагань сприяє формуванню освічених, духовно багатих особистостей, розвитку їхніх творчих і професійних можливостей, а ще подякувала учням та їхнім наставникам за сумлінну працю, майстерність, ініціативу, оптимізм, небайдужість до розвитку української освіти.

Під час церемонії нагородження дипломами переможців і учасників ІV етапу LVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учням були вручені заохочувальні призи від оргкомітету та журі.

Гарний настрій учасникам заходу створили творчі колективи ліцею№ 15 м. Чернігова.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×