В Ужгороді завершились змагання юних екологів

Упродовж п’яти днів проходили змагання учасників фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Для участі в них до Ужгорода приїхали 70 учнів 10 -11 класів із 24 областей України та міста Києва.

22 березня пройшов теоретичний тур змагання. Учасники виконували тестові завдання, давали відповіді на відкриті запитання та аналізували відеоряд.

Надзвичайно цікаво відбувався практичний тур олімпіади. 23 та 24 березня у формі публічних захистів проектів юні екологи розкрили широкий спектр екологічних проблем України.

Учасники олімпіади мали змогу поспілкуватись із науковцями – членами журі, потоваришувати зі своїми ровесниками та отримати приємні враження від екскурсії Ужгородом, відвідування Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

За підсумками змагань п’ять учасників нагороджено дипломами І ступеня, 10 – дипломами ІІ ступеня та 19 учасників – дипломами ІІІ ступеня.

Урочисте закриття олімпіади відбулося вранці 25 березня 2017року. У залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» його вихованці подарували гостям та організаторам змагання чудовий концерт та піднесений настрій.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×