Фінальний етап Всеукраїнської олімпіади з польської мови стартував на Хмельниччині

Проведення цьогорічного 4 етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури стало можливим завдяки патронату Посольства Республіки Польща в Україні, Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці і Львові,  Спілки вчителів – полоністів України, фундації «Свобода й демократія» у м. Варшава, Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у м. Городку Хмельницької області та громадської організації «За конкретні справи». Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький інститут післядипломної педагогічної освіти. Олімпіада відбувається на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із польською мовою навчання міста Городка.

Боротись за звання найкращого знавця польської мови та літератури буде 31 учень дев‘ятих, десятих та одиннадцятих класів із 11 областей України.

Учасників та гостей Всеукраїнської учнівської олімпіади привітали представники Департаменту освіти і науки Хмельницької  обласної державної адміністрації, Консульства Республіки Польща у м. Вінниця, районної та міської влади, Дрогобицької філії Інституту модернізації змісту освіти, Спілки вчиителів – полоністів України, громадськості.

Очолив журі престижного змагання І.М. Андрощук, доцент кафедри філософії,економіки та менеджменту освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 Гарний настрій учасникам та гостям Всеукраїнської олімпіади подарували кращі творчі колективи та справжні юні таланти Городківщини. Це духовий оркестр, танцювальні колективи «Барвінок» і «Колібрі», юні саксафоністи, вокалісти Світлана Марамон, Аліна Мацюра, Олександр Ковацький та Ілля Петльований. Приємною несподіванкою для всіх присутніх став виступ тріо вокалістів, учасників олімпіади, представників Дніпропетровської області.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×