Відкриття ІV Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця»

23 березня 2017 року в приміщенні Київського військового ліцею  імені Івана Богуна відбулось відкриття ІV Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні «Пам’ять серця», присвяченого Дню пам’яті та примирення, вшануванню захисників Батьківщини різних поколінь.

У відкритті фестивалю-конкурсу взяли участь діти з різних міст України, ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, вихованці ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою, козацьких і кадетських класів, учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

У рамках фестивалю-конкурсу відбулась прес-конференція, на якій обговорювались питання проблематики військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підняття престижу професії військового, налагодження взаєморозуміння і взаємодії заради миру, необхідності формування поваги до історичних подій, розуміння фактів історії та їх трансформації у сьогоденні, готовності до захисту Батьківщини.

В організації фестивалю-конкурсу взяли участь Міністерство оборони України, Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», громадські організації, благодійні фонди.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×