Нова українська школа в багатовекторному інформаційному просторі

Тема впровадження інформаційних технологій, створення інформаційних освітніх середовищ для підтримки навчального процесу, управління та контролю була в центрі уваги Всеукраїнського науково-практичного семінару «Нова українська школа в багатовекторному інформаційному просторі». Його організував відділ цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти в рамках Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu».

Для участі у заході були запрошені представники Інституту педагогіки НАПН України, Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», органів управління освіти,загальноосвітніх та вищих навчальних закладів із різних регіонів України. Під час обговорення вони поділилися досвідом упровадження інформаційних технологій у ЗНЗ та вишах, розповіли, як використання ІКТ сприяє підвищенню якості навчального процесу, допомагає в управлінні навчальними закладами тощо.

Також під час семінару було проведено виїзне засідання Комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Доступ до матеріалів заходу за посиланням: https://goo.gl/RNfxF3

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×