Юрій Топчій став переможцем міської олімпіади з інформатики та комп‘ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації

Дев‘ятнадцять вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації міста Києва взяли участь у міській олімпіаді з інформатики та комп‘ютерної техніки, яка проходила на базі Київського державного коледжу туризму та готельного господарства. 34 кращих студенти демонстрували свої знання з дисципліни, успішне оволодіння якою є дуже важливим у становленні фахівця.
За рішенням компетентного журі переможцем змагання став Юрій Топчій, студент ПВНЗ «Економіко-правовий технікум при МАУП». Перемога стала для Юрія путівкою для участі в ІІІ (загальнонаціональному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. Незабаром вона проходитиме на базі ДВНЗ “Нововолинський електромеханічний коледж”.
Гарні результати показав також Афанас’єв Дмитро, представник Промислово-економічного коледжу НАУ – він виборов друге місце. Відзначило журі глибокі знання з інформатики та комп‘ютерної техніки Віри Коцан, студентки Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, Владислава Лаврика із Київського державного коледжу туризму та готельного господарства та Ольги Дідик, студентки ДВНЗ “Київський транспортно-економічний коледж” НТУ. Вони посіли почесне третє місце.
Усіх переможців нагороджено почесними грамотами та призами.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×