Юрій Топчій став переможцем міської олімпіади з інформатики та комп‘ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації

Дев‘ятнадцять вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації міста Києва взяли участь у міській олімпіаді з інформатики та комп‘ютерної техніки, яка проходила на базі Київського державного коледжу туризму та готельного господарства. 34 кращих студенти демонстрували свої знання з дисципліни, успішне оволодіння якою є дуже важливим у становленні фахівця.
За рішенням компетентного журі переможцем змагання став Юрій Топчій, студент ПВНЗ «Економіко-правовий технікум при МАУП». Перемога стала для Юрія путівкою для участі в ІІІ (загальнонаціональному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. Незабаром вона проходитиме на базі ДВНЗ “Нововолинський електромеханічний коледж”.
Гарні результати показав також Афанас’єв Дмитро, представник Промислово-економічного коледжу НАУ – він виборов друге місце. Відзначило журі глибокі знання з інформатики та комп‘ютерної техніки Віри Коцан, студентки Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, Владислава Лаврика із Київського державного коледжу туризму та готельного господарства та Ольги Дідик, студентки ДВНЗ “Київський транспортно-економічний коледж” НТУ. Вони посіли почесне третє місце.
Усіх переможців нагороджено почесними грамотами та призами.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×