Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П‘ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu»

16 березня 2017 року розпочала роботу Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», що триватиме три дні  у Київському Палаці дітей та юнацтва. Це знакова подія у розвитку освітньої галузі України. Для участі в ній прибули 796 учасників із 25 регіонів України  та 14 країн світу, зокрема, Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини та Китаю. Свої експозиції представили 98 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів та наукових установ, 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій, 545 ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських закладів управління освітою та 112 професійно-технічних закладів й науково-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Організатором заходу стала компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут Модернізації змісту освіти» та Національної академії педагогічних наук України.

Святковий настрій перед урочистим відкриттям виставки створювали художні колективи Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. З вітальним словом до учасників звернувся Василь Кремень, президент НАПН України. Наприкінці першого виставкового дня відбулась церемонія нагородження навчальних закладів – переможців  рейтингових конкурсів.

Тематична програма виставок дуже насичена. Вона включає в себе 58 різноманітних заходів. Це науково-практичні конференції, семінари, воркшопи, презентації закладів освіти України, близького та далекого зарубіжжя, майстер-класи, панельні дискусії за участю провідних фахівців і науковців МОН, Національної академії педагогічних наук, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання. Передбачено також проведення конкурсів для навчальних закладів, підприємств, школярів і студентів. Відвідувачі виставки отримають вичерпну інформацію щодо вступної кампанії 2017 року в Україні та за кордоном.

Своєю актуальністю привернули до себе увагу відвідувачів такі заходи:

– Всеукраїнський семінар та майстер-клас «Упровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес, як невід’ємна складова трансформації освіти», організований відділом цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»;

– Всеукраїнський науково-практичний семінар «Початкова школа як складова єдиного IKT-насиченого освітнього простору», модератором якого виступила Вікторія Косик , начальник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти;

– круглий стіл «Проектування інноваційних освітніх технологій», що відбувся за підтримки відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти; його учасники обговорили   питання cтворення інформаційного простору громади та органів місцевого самоврядування для спільної реалізації ключових питань у галузі освіти, організацію навчання в Новій українській школі в контексті STEM – освіти та ін.;

– семінар «Модернізація професійно-технічної освіти України в контексті реалізації Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2017-2020 р. »;  модерувала захід Катерина Мірошниченко, заступник директора департаменту професійної освіти  МОН України, начальник відділу змісту та організації навчального процесу.

Родзинкою цьогорічних програм обох виставок стали незвичайні майстер-класи та презентації. Наприклад, усі бажаючі мали можливість постріляти в електронному тирі, пошити власноруч іграшку, зваляти прикрасу, почастуватись смачною кавою та млинцями тощо.

Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» , безумовно, об’єднує учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, надає унікальну можливість обмінятися досвідом, думками, контактами для подальшої співпраці.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×