Майбутнє –за технологіями, а майбутнє технологій – за вчителями нового формату!

З освітніми технологіями, методами навчання вчителів природничо-математичного циклу, ідеями щодо мотивації учнів до вибору STEM- професій мали можливість ознайомитись учасники фестивалю STEM- предметів «Science on Stage» («Наука на сцені»).

Захід триватиме з 13 по 17 березня 2017 року в спеціалізованій школі №138 з поглибленим вивченням хімії та біології м. Києва.

Фестиваль проходить за ініціативи управління освіти Шевченківської РДА м. Києва та за участю представників ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Основні завдання організації фестивалю:

  • обмін досвідом роботи педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо застосованих освітніх технологій та методів навчання вчителів природничо-математичного циклу, а також ефективними ідеями щодо мотивації учнів до вибору STEM- професій;
  • активізація інтересу учнів до науки;
  • проведення уроків, спільна проектна діяльність;
  • створення бази даних вчительських інновацій.

У рамках першого дня роботи, 13 березня 2017 року, окрім цікавих майстер-класів та круглих столів, прозвучали змістовні виступи. Олена Патрикеєва, начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розповіла про STEM- освіту як інноваційну можливість у вимірі сучасної модернізації освіти. Зі стратегічним баченням розвитку STEM-освіти району присутніх ознайомила начальник управління освіти Шевченківської районної державної адміністрації м. Київа Євгенія Ярова.

Протягом насиченого тижня проведення фестивалю STEM-предметів «Science on Stage» будуть організовані майстер-класи, круглі столи, виїзні семінари до лабораторії МАН, практичні заняття для педагогів та учнів району.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×