Майбутнє –за технологіями, а майбутнє технологій – за вчителями нового формату!

З освітніми технологіями, методами навчання вчителів природничо-математичного циклу, ідеями щодо мотивації учнів до вибору STEM- професій мали можливість ознайомитись учасники фестивалю STEM- предметів «Science on Stage» («Наука на сцені»).

Захід триватиме з 13 по 17 березня 2017 року в спеціалізованій школі №138 з поглибленим вивченням хімії та біології м. Києва.

Фестиваль проходить за ініціативи управління освіти Шевченківської РДА м. Києва та за участю представників ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Основні завдання організації фестивалю:

  • обмін досвідом роботи педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо застосованих освітніх технологій та методів навчання вчителів природничо-математичного циклу, а також ефективними ідеями щодо мотивації учнів до вибору STEM- професій;
  • активізація інтересу учнів до науки;
  • проведення уроків, спільна проектна діяльність;
  • створення бази даних вчительських інновацій.

У рамках першого дня роботи, 13 березня 2017 року, окрім цікавих майстер-класів та круглих столів, прозвучали змістовні виступи. Олена Патрикеєва, начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розповіла про STEM- освіту як інноваційну можливість у вимірі сучасної модернізації освіти. Зі стратегічним баченням розвитку STEM-освіти району присутніх ознайомила начальник управління освіти Шевченківської районної державної адміністрації м. Київа Євгенія Ярова.

Протягом насиченого тижня проведення фестивалю STEM-предметів «Science on Stage» будуть організовані майстер-класи, круглі столи, виїзні семінари до лабораторії МАН, практичні заняття для педагогів та учнів району.

 

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×