Президент України зустрівся з переможцями міжнародних учнівських олімпіад

Президент Петро Порошенко привітав молодих українців, які здобули перемоги на міжнародних учнівських олімпіадах 2016 року з різних предметів.

«Ви захистили не просто високий рівень української освіти, не лише честь шкіл, ліцеїв та гімназій, де ви навчаєтесь. Це насправді захист честі України», – сказав Президент та додав, що «Україна зарекомендувала себе в світі давно і міцно тримає цю високу планку, як держава з надзвичайно високим науковим потенціалом».

Глава держави зазначив, що освіта сьогодні дуже швидко якісно змінюється, і тому дуже важливо, що кращі українські навчальні заклади і найкращі наші університети навчають студентів вчитися. Він нагадав, що у всьому світі цінуються українські IT-фахівці, математики, конструктори, інженери, хіміки, вчені-біологи тощо. «Коли в тебе є жага знань, то ти обов’язково переможеш, зможеш побороти конкуренцію», – зазначив Президент.

Під час зустрічі Петро Порошенко відзначив, що розроблена програма для стимулювання участі і перемог в Олімпіадах. Зокрема, мова йде про президентські стипендії та зарахування до найкращих вищих навчальних закладів України, а також стимулювання вчителів, учні яких перемагають на змаганнях.

«В умовах, коли ми розвиваємо і реформуємо державу, перше – ми обов’язково переможемо і ми принесемо мир в країну. Наші реформи будуть ефективними і по закінченню вищих навчальних закладів, впевнений, ваші можливості для самореалізації будуть набагато кращими», – зазначив Глава держави. За його словами, зараз різко зростають бюджетні надходження, інвестиції в розвиток, капітальне будівництво. «Прийде час, і зростуть інвестиції в реформовану науку», – впевнений Петро Олексійович.

Молоді науковці поділилися з Президентом своїми враженнями від участі в міжнародних учнівських змаганнях та обговорили можливості як заохочення української молоді до наукової діяльності, так і розширення участі українців в міжнародних учнівських олімпіадах з різних предметів.

За інформацією president.gov.ua

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×