Педагоги Васильківщини вивчали питання впровадження курсу «Фінансова грамотність» у сучасній школі

За організаційної підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на базі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області з 28 лютого по 2 березня 2017 року пройшов семінар-тренінг для 35 педагогів Васильківського району, які планують викладати курс «Фінансова грамотність» з теми «Упровадження курсу «Фінансова грамотність» у навчально-виховний процес сучасної школи».
Заняття проводили викладачі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» Довгань А.І. та Часнікова О.В., які є тренерами з курсу «Фінансова грамотність» за сертифікатами Програми розвитку фінансового сектору USAID/FINREP-II.
Під час навчання учасники ознайомилися з метою, завданнями та особливостями впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів програм із курсу «Фінансова грамотність», як для 5-9, так і 10 класів. З цією метою тренерами проекту було проведено заняття з тем: «Фінансова освіта населення як чинник економічного розвитку держави», «Нормативно-правові засади фінансової освіти школярів», «Навчально-методичне забезпечення курсу «Фінансова грамотність» в початковій, основній та старшій школі», «Методика викладання шкільного курсу «Фінансова грамотність», «Моделювання навчальних занять із використання ігрових технологій».
ДВНЗ «Університет банківської справи» забезпечував науково-методичну підтримку семінару-тренінгу. Викладачі кафедри фінансів і кредиту Інституту банківських технологій і бізнесу зазначеного університету Стороженко О.О. та Слав’юк Н.Р. ознайомили вчителів із питаннями «Фінанси як сукупність економічних відносин: види та значення» і «Сучасний стан ринку фінансових послуг в Україні».
Учасники семінару стали активними діючими особами процесу навчання: обговорювали актуальні питання впровадження шкільної фінансової освіти, розв’язували завдання фінансового змісту, брали участь в процесі моделювання життєвих ситуацій. Учителі відзначили, що завдяки навчанню мали змогу підвищити рівень власної фінансової грамотності, побачити шлях власного професійного розвитку і зростання обмінятись думками і враженнями.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×